Suzuki DL 1000 V-Strom (2014)

Vlastník Walda77
Vloženo 23.6.2015
Aktualizováno 23.6.2015

Motorka koupena od FIRMA:Motart (Praha 4-Braník)

BMW R 1200 GS Adventure: důvod neuveden
KTM 1190 Adventure: důvod neuveden

První dojmy - suzuki DL-V strom 1000 , 2014 . Dlouho jsem byl přesvědčen o BMW GS 1200 adventure. Sehnat jí ale v Čechách bylo nad mé síly i když mám známého, který BMW vozí z Anglie. Neměl jsem v Čechách absolutně jistotu záruky a originality. Nakonec jsem udělal tu nejlepší věc. Zlatá střední cesta. Cena , výkon a hlavně má i mé přítelkyně spokojenost.

SUZUKI DL-V STROM 1000 , 2014 . Dlouho jsem byl přesvědčen o BMW GS 1200 ADVENTURE. Sehnat jí ale v Čechách bylo nad mé síly i když mám známého, který BMW vozí z Anglie. Neměl jsem v Čechách absolutně jistotu záruky a originality. Nakonec jsem udělal tu nejlepší věc. Zlatá střední cesta. Cena , výkon a hlavně má i mé přítelkyně spokojenost. Se značkou SUZUKI jsem naprosto spokojen. Už s 650 to bylo skvělé. Pak mi začal chybět výkon a nový DL V-STROM 1000 to vážně vyřešil. Skvělé jízdní vlastnosti, jistota a hlavně pohodlí pro mou přítelkyni.

kemor
kemor napsal 24.07.16 v 13:01 10b.

Tak jsi asi hodně naštval kluky od BMW

Baladicka
Baladicka napsal 08.04.16 v 12:54 10b.

Tak barevná kombinace tohoto Stroma mě vážně dostala

Acalera
Acalera napsal 11.07.15 v 23:36 10b.

A mně se to zase moc líbí. Pal gumy a bez nehod. Super motka.

Walda77
Walda77 napsal 25.06.15 v 13:22

Jen na vysvětlenou :
S.P.Q.R. je latinská iniciálová zkratka ze sousloví Senatus Populusque Romanus, v překladu senát a lid římský. Symbolizovala tyto dvě složky vlády římské říše. Sousloví vzniklo v období římské republiky a bylo používáno i za císařství.
Zkratka SPQR byla považována za výsostný znak římské říše a nacházela se mimo jiné na mincích nebo na standartách římských legií. Dodnes se nachází v erbu Říma. Objevuje se také na většině římských kanálových poklopů.

nexus
nexus napsal 24.06.15 v 15:40

Strom je vyzkoušená klasika ,akorát ta barevná kombinace trikolora na Japonci ? to by mi fakt vadilo... JInak bezva