Honda CB 1300 (2006)

Vlastník drtikol232
Vloženo 23.6.2015
Aktualizováno 16.5.2016

Pořádná motorka s pořádným krouťákem pro pořádný chlapy

Yamaha X-max 400: důvod neuveden
Yamaha XJR 1300: důvod neuveden

První dojmy - Moto splnilo moje očekávání, vzhledem k tomu, že mám 198 cm a nemůžu si moc ze vybírat padla volba na CáBéČko a absolutně nelituji. Super jak na pohodovou kochačku tak na pořádnou jízdu

Na motorkách jezdím od roku 1986, prošel jsem si snad všechny druhy motorek, od klasického pionýra přes enduro, chopper, silnice a cestovní motorky. Zhruba před 5ti lety jsem s motorkama praštil a rozhodl jsem se pro skůtr. Koupil jsem fungl novou Yamahu x-max 125 a asi dva roky jsem na něm řádil :D. Nechtěl jsem nic silného, to už jsem měl za sebou. Po dvou letech jsem koupil přeci jen silnější moto a to Yamaha T-max. Na tom jsem jezdil 2 roky a potom šel do světa. No a samozřejmě mi moto začalo chybět tak jsem letos začal něco hledat. No a proč ne, naskytlo se mi Kymco Downtown 300 s jasnou historií, skoro žádným nájezdem, se serviskou atd. Prostě se to vyplatilo. No a první dojmy? Zatím bez chyby, malinké výhrady k tvrdosti tlumičů a utopených zrcátek, jinak pecka. Do města super, na výlety super, jízda ve dvou bez chyby. Zatím nemám co vytknout...ROK 2016, vrátil jsem se k pořádnýmu stroji,skútr je dobrej ale mašina je mašina 😂😂😂

elvis78
elvis78 napsal 23.06.15 v 16:29 10b.

k nám do práce jezdí 2 kousky. 1 úplně nový s ABS a druhý jetý ale super obě dvě. Pěkný skůtřík. Mě osobně se líbí hodně TMAX nebo XMAX co jsi měl.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 23.06.15 v 10:30 10b.

Parádní maxík gratulejšn