Yamaha MT-09 (2014)

Vlastník Speedster
Vloženo 23.6.2015
Aktualizováno 23.6.2015

Na tomhle bajku prostě nejde jezdit v klidu a po dvou kolech

Motorka koupena od Z Moto

KTM 990 SuperDuke: Nižší uživatelská přívětivost

První dojmy - Divoká, až šílená motorka... neuvěřitelný motor, měkké tlumiče a ucukaný plyn

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně nedoporučuji nováčkům... je to motorka pro zkušenýho týpka, který nepotřebuje cestovat kolem světa, ale chce trochu adrenalinu do běžnýho dne.

Doplňky na motorce - Kompletní systém IXIL, zakázkové sedlo, štítek, gripy + páčky, kryt chladiče...

Pokud někdo vystřídal už hodně motorek, jezdil na okruzích a teď už hledá něco nového, co mu vrátí chuť do motoživota, tak tohle je bajk přesně pro něj. Každá jízda je zážitek, protože i když jedu "kolem komínka pro nákup" a vlastně není důvod jet jak magor, tak mi to stejně nedá a z každýho semaforu vystřelím po zadním. Na naše cesty velmi komfortní odpružení, a to až tak, že pokud byste zvažovali občasné svezení na okruhu, tak se to bohužel nedá úplně doporučit. Je to jak když tam vezmete supermoto s brutálním motorem. Nejlépe sinice II.třídy, rychlost 120 - 150 a užít si nízkou váhu a super motor.

Speedster
Speedster napsal 24.05.16 v 09:30

Info pro lidi, co mají taky MT09: za 250 Kč mi v Yamaze v Brně nahráli nový mapy MT09 pro rok 2016 a je to o 100 % lepší svezení co se týče plynulosti jízdy. Není to sice dokonalý, ale je to o dost lepší, takže doporučuju jako to nejlepší, co pro svý MTčko můžete udělat