Jawa 350/634 (1980)

Vloženo 21.6.2015
Aktualizováno 14.4.2017

Renovace - zahájena rozborka

Vloženo: 25.09.2017, Uskutečněno: 25.09.2017, Zhlédnuto: 42x

Tak jsem se po delší době dokopal k tomu, abych pokročil s renovací motorky. Nádrž a boční schránky půjdou na lak. Výfuky budou také nové, ale zatím jsem je zkušebně vrátil do původní podoby, abych věděl, co vše chybí k jejich řádnému uchycení. S kamarádem se chystáme narovnat zadní část rámu (podsedlovou) a zprovoznit motor, aby se také vědělo, jak je na tom. Pak dojde na další demontáž a postupnou renovaci / výměnu dílů... Večer jsem pak jen tak cvičně rozleštil chromovanou část zadního tlumiče.

• Náhradní díly

Tak už pomalu nakupuji náhradní díly...něco je nové, něco použité ;-) Jsem rád, že se mi povedlo sehnat originální nádrž...nese známky používání nebo špatného uložení, ale není vyrezlá a nějaký čas poslouží :-) Ná

Vloženo: 17.07.2015
    Uskutečněno: 17.07.2015
  • Před renovací...

Nafotil jsem pár detailnějších fotek předrenovačního stavu motorky...bude na ní dost práce, ale toho se nebojím... ;-) Boční plechy z nádrže jsou sundané a již rozleštěné. Zatím jsem zjistil tyto závady: - ohnutá zad

Vloženo: 27.06.2015
    Uskutečněno: 27.06.2015
  • Renovace - rozlešťování chromovaných dílů

Zahájil jsem renovaci Jawky rozlešťováním chromovaných částí...jako první šel na řadu boční plech nádrže. Výsledek se povedl ;-) 27.6.15 - rozleštěn druhý plech nádrže a víčko. 30.6.15 - rozleštěna brzdová páka 9.

Vloženo: 22.06.2015
    Uskutečněno: 22.06.2015