Honda CBX 650 (1987)

Vlastník kundatrak
Vloženo 20.6.2015
Aktualizováno 3.1.2016

Youngtimer s motorem sametového chodu.

První dojmy - Zatím zvažuji, co s ní. Dovezená z Německa. Buď se pustím sám do renovace tohoto youngtimeru, nebo ji vzhledem k nedostatku volného času nabídnu v bazaru jiným kutilům k renovaci či přestavbě. Práce na ní určitě nějaká bude :-) Zatím nepřihlášená s německými doklady.

Zkušenosti zatím žádné, mám ji velmi krátce. Překvapil mě jen sametový chod motoru asi díky hydroštelům, tiché, jako by to byl vodou chlazenej motor.

22.06.15
Tak mě nakonec pozitivní ohlasy návštěvníků tohoto fóra přesvědčily a motorku rozebírám a v rámci mých možností zrenovuji. Byla za dobrý peníz a byla by asi škoda té příležitosti nevyužít.

pigi79
pigi79 napsal 26.01.21 v 11:41 10b.

Také musím přidat panu majiteli pochvalu za krásně odvedenou práci při renovaci. V té bílé barvě je CBX 650 nejhezčí. Krásné zachování původního stavu. Moc chválím.

ladyss
ladyss napsal 19.05.16 v 21:10 10b.

Parádní kousek, zjišťuju že mi doma taková chybí , jdu se podívat do inzerce
Ať Ti dělá jen radost.

Ra58
Ra58 napsal 08.05.16 v 21:44 10b.

Zapoměl jsem obodovat, hlava děravá...

Ra58
Ra58 napsal 08.05.16 v 21:35

Moc pěkná, jen s tím lakem na hliník, nevím přesně označení, ale je to epoxidovej základ na lehký kovy a je čirej. Taky jsem to zjištoval, když jsem řešil nádrž a na čistým hlíníku toho právě dluhodobě moc nevydrží.
Jinak spoustu kilometrů bez nehod... R.

NXram
NXram napsal 02.02.16 v 07:26 10b.

Udělal si dobře, že ses do toho pustil . Já se teď také rozhoduju jednu zakoupit a zaparkovat ji k ostatním do garáže Bohužel na renovování nemám čas a tak všechny motorky jedou rovnou ke kamarádovi do dílny a starám se jen o díly.