Honda NSS 250 Jazz (2002)

Vlastník mexata
Vloženo 19.6.2015
Aktualizováno 15.9.2020

Skútr na kterým nevypadáte jako vosa na bombónu

První dojmy - Při prvním seznámením mě vyplašila velikost a váha :-) Ale není to žádný divočák a tak si myslím, že je vhodný i pro začátečníky většího vzrůstu. Zatím se seznamujeme a mám z něj respekt. Jinak se mi líbí a doufám, že si padneme do oka :-)

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji pro motorkáře většího vzrůstu, protože už jenom ho dostat na hlavní stojan je třeba více síly a grifu

Doplňky na motorce - I když má moje Hondička velkým prostor pod sedadlem, tak jsem si objednal kufr na pár drobností

Až nasbírám nějaké zkušenosti s tímto motocyklem, tak dám sem vědět.
Jinak vzhledově nemá chybu. Spousta odkládacích míst a dokonce i zásuvku na 12V. Brzdy má hladový, až pomalu sjíždím ze sedačky. Starty zatím na jeden drc a doufám, že to tak zůstane. Jen mi trochu vadí manipulace na místě, jak jsem psal váží 180 kg a obtížně se mi jí uklízí ke zdi u nás doma v průjezdu.Dcera ,když to viděla jen suše utrousila ,, chci Tě vidět ráno jak jí budeš vyndavat, až pojedeš do práce ,, no není rozkošná

Po roce a půl začala vařit. Vyměnil jsem pumpu, ale nepomohlo to. Při rozebírání pumpy byla honda napadená nějakým kutilem, který místo aby vyměnil originál gufera, tak to pozdro prosoustružil a dal tam gufera co dům dal. Při tomhle zjištění jsem ji radši prodal pod cenou , protože kdo ví co tam ještě bylo za bastlovinu :D Samozřejmě jsem kupujícího obeznámil s problémem a nic jsem nezatajil.

wsbk
wsbk napsal 22.06.15 v 12:42 10b.