Yamaha FZ8 N/S (2010)

Vlastník element238
Vloženo 17.6.2015
Aktualizováno 17.6.2015

Od prvej chvile sme sa do seba zamilovali.

Motorka koupena od FIRMA:coolmoto (Luže)

Yamaha FZ6 S2: 800 je 800 ;]

První dojmy - Bol som skor uneseny samotnou motorkou , takze na prednosti sa sustredim neskor. Blika-svieti-trubi som spokojny ;]. Paci sa mi mohutna nadrz oproti 600-vkam a siroke riadidla.

Motorku bych doporučil pro - Pre mna :]. Nedokazem zhodnotit kto ma ake schopnosti, ale pri jazde do 7000 to ukociruje aj zaciatocnik.

Doplňky na motorce - Doplnky rizoma- blinkry , spatne , packy, drziak znacky. Ladak Mivv. Vsetko

Uzasny design . Pohodlne posedenie , robusna nadrz nieje co by som vytkol . Nemal som moznost pocut tuto masinu bez ladaku , ale s ladakom si krasne buble. Len tak dalej potvorka a budeme si rozumiet . Je to fakt krasa, 6-tku mozete prakticky hodit pri 70 km/h a tahat az do maxima (cca 230). Do 7000 ot/min je to kludna jazda od 7000 sa selma zobudi a je to citit. Brzdy si fakt uzasne. Bolo par stresovych situacii kedy clovek musi reagovat rychlo a predne brzdy reaguju na jednicku. Mozete sa nich spolahnut. Riadidla su sirsie a motorka sa krasne vedie je tu citit makksi zadny tlmic ale je to o zvyku(z ohladom na nase cesty skor vyhoda .) Ja som nadovsetko spokojny a tesim sa ako si uzijeme kopec srandy v lete.