Kawasaki Z800 (2015)

Vlastník Ethi
Vloženo 14.6.2015
Aktualizováno 9.8.2018

Vloženo: 16.09.2017, Uskutečněno: 16.09.2017, Stav tachometru: 13500 km, Zhlédnuto: 381x

Po úspěšné expedici v Rakousku jsem se chtěl posunout ještě dál a můžu podat recenzi o cestě do Itálie. Celkově jsem za 5 dní ujel 2100km, z toho první den jsem ujel 750km pro přesun do Zell am see(Otrokovice-brno-české budějovice-železná ruda-passau-inzell) samozřejmě mimo dálnice. Čistý čas na motorce byl zhruba 11 hodin, což jsi vybralo daň jak na rukách, tak na zadku. Myslím, že jsem jsi opravdu sáhl na dno, ale dokázal jsem jsi, že i takový nájezd je na zetku možný a utvrdilo mě to, že pro solo sportovní jízdu a cestování je to ideální stroj Další dny byl denní nájezd kolem 200-350km což už byla pohodička.Na druhý den se vyrazilo z Zell am see a vydali jsme se na přehradu Malta kde na silnici ,,Malta hochalpenstrasse'' jedete 14km stoupáním 13% krásnýma zatáčkama. Dále sme nabrali směr Italie přes hranice plné serpentinama do města Timau kde jsme dali první italské kafé a pokračovali směr Cortina d'Ampezzo které bylo náš cíl a další 2 dny jsme tam zůstali . Třetí den už se nepřemýšlelo kam se pojede. Kam se podíváte tam samé passo,vracáky s nádherným povrchem a krajinou stačilo jen jezdit kolem a kolem. Celý den v zatáčkách je pro zetko jako dělané . Za celou dobu ježdění jsem nepocítil zeslábnutí brzd ani výkonu a to ani ve výšce 2200 metrů nad mořem. Obrovská zásluha patří gumám, pirelli diablo rosso 3 jsou pro mě TOP. Dokázali, že za mokra i 6 stupních celsia drželi stopu až na hranu. Zatím mám na nich nájezd 5000km z toho i 25min na okruhu a vzorek stále je, takže na tenhle stroj nemůže najít lepší obutí a všem doporučuji! Čtvrtý den se nabral směr domů přes Grossglockner do Greinu a patý den už v Čr Těším se na příští sezonu, kdy jsi to určitě znovu zopakuji, je to hrozně návykové

Komentáře k zápisu
Rob187 napsal 17.09.2017 v 12:11

• Svatební focení Z800

Tak jsme do toho praštili a naše milovaná motorka musela být přece u toho |-) Takže zde je pár povedených fotek (y)

Typ: Reportáž
    Vloženo: 06.07.2018
    Uskutečněno: 16.06.2018
    Komentářů: 8
  • Přezutí na Bridgestone S21

Takže sezóna je v plném proudu a předešlé pneumatiky pirelli rosso 3 už dosloužili. Nastala otázka co dál? Ne že by rosso nebyli dobré, ba naopak jsem s nimi byl velice spokojený, ale chěl jsem zkusit

Typ: Údržba
    Vloženo: 10.06.2018
    Uskutečněno: 10.06.2018
    Komentářů: 1
  • Zahájení sezóny 2018

Jaro je tady :-DD , Zetko dostalo potřebnou péči ve formě servisu a pár nových vychytávek. Mezi spotřební materiál patřil olej,filtr,svíčky, a mezi ty vychytávky míří led blinkry baraccuda, kryty na m

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 30.03.2018