AJP PR5 250 Enduro (2015)

Vlastník 125Marek
Vloženo 10.6.2015
Aktualizováno 11.3.2017

Vloženo: 07.09.2017, Uskutečněno: 07.09.2017, Stav tachometru: 6200 km, Zhlédnuto: 38x

Protože jsem si na vyjížďce s klukama v Liberci vykloubil někdy v květnu rameno , na motorce jsem neseděl celkem dlouho. Uprostřed prázdnin jsem se dal již do kupy a zamířil jsem na místo činu napravit si reputaci Jenže fyzicky jsem byl slabej a hlavně nebyl jsem rozježděný

V jednom výjezdu se motorka vzepjala, stočila se doleva a bouchla řidítkama a kapličkou se světlem o strom. Já teda taky udělal hapala do stromu.

Zničil jsem řidítka, páčku spojky (i přes blastery), rychloměr a lanko spojky. Řidítka se koupily z číny za cca 600 Kč. Důvod? Jasně Protaper atd. vydrží více. Ale při větším nárazu se ohnou tak i tak. Škoda pak je 2500 Kč. Tady se možná ohnou o chvíli dříve, výhoda je, že mě to nebude tolik mrzet Za jedny Protaper mohu mít 4 čínský řidítka. A to se vyplatí Dokonce ty číňani tam napsali Renthal a napsali made in UK

Páčka se koupila nová od prodejce, lanko jsme měli doma v zásobě. Rychloměr se zastavil na cca 6200 Km. Prodejce rychloměr na skladě aktuálně nemá. Tak jsme z číny pořídili počítadlo MTH. Od teď budeme počítat ujetou vzdálenost na MTH.

125Marek (10) napsal 10.09.2017 v 12:00

Říkám rovnou, dám vám ještě jednu šanci! Ze 3 vyjížděk jsem 2x nedojel Takže ještě jednou a když se zase něco posere, už k vám nejedu

Rider23 (8) napsal 09.09.2017 v 22:38

No doufám, že bude video z bouračky do stromu. Ty naše místa jsou pro vás zakletý.

tadeo96 (0) napsal 07.09.2017 v 17:49

S náma se vyplatí jezdit

• Menší GO motoru

Trochu jsme podcenily servis... (n) Olej jsme měnili pravidelně, bohužel jsem nějak zapomněli na ventily :-( Po zimě nechtěla motorka chytit. Nakonec chytla, jel jsem se kus projet a domů jsem dojel na přívěsu :-( N

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.07.2018
    Uskutečněno: 28.07.2018
  • Zadní tlumič - výměna náplní a gufer

Od výroby (2,5 roku) nebylo se zadním tlumičem nic děláno, takže nastal čas na jeho opravu. Zdenda Horovic vše udělal za přijatelný pěňauze a tlumič již pěkně tlumí :-) Najeto 7,4 MTH od zničení tachometru :-D Za

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 01.04.2018
    Uskutečněno: 01.04.2018
  • Podzimní servis 2°

I starší AJPinka si zaslouží servis. Podle nového počítání dle MTH máme najeto 6,3 MTH. Jo, moc jsme toho od havárie neujeli. Důvod? Mám rameno v prdeli a čeká mě operace, navíc nebyl čas. Ale závod Cross Country AJP abs

Typ: Údržba
    Vloženo: 28.10.2017