renocar_unor

AJP PR5 250 Enduro (2015)

Vlastník 125Marek
Vloženo 10.6.2015
Aktualizováno 11.3.2017

Vloženo: 03.10.2016, Uskutečněno: 03.10.2016, Stav tachometru: 5189 km, Zhlédnuto: 24x

Origo výztuhy AJP jsou celkem dobře řešeny. Neříkám, že nejlíp na světě, ale alespoň trochu více ten chladič chrání, než samotný kus plastu Jenže jsou vyrobeny z hliníku a ten jak známo není tak odolný, jako ocel. Po několika desítkách odložení a pádů se tvar chladičů a jejich chráničů trochu zdeformoval V rámci zvýšení pevnosti brácha vyrobil "dokonalou" kopii hliníkových profilů z pásoviny Sice váha vzrostla, vzrostla ale i odolnost Snad tedy budou fungovat lépe a pevněji, než ty hliníkové

HonzaCR250R (2) napsal 07.10.2016 v 15:21

Tak tak.. ..bez pořádných výztuh je to nanic.Chladič není levný a ty komplikace s tím spojené...

• Menší GO motoru

Trochu jsme podcenily servis... (n) Olej jsme měnili pravidelně, bohužel jsem nějak zapomněli na ventily :-( Po zimě nechtěla motorka chytit. Nakonec chytla, jel jsem se kus projet a domů jsem dojel na přívěsu :-( N

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.07.2018
    Uskutečněno: 28.07.2018
  • Zadní tlumič - výměna náplní a gufer

Od výroby (2,5 roku) nebylo se zadním tlumičem nic děláno, takže nastal čas na jeho opravu. Zdenda Horovic vše udělal za přijatelný pěňauze a tlumič již pěkně tlumí :-) Najeto 7,4 MTH od zničení tachometru :-D Za

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 01.04.2018
    Uskutečněno: 01.04.2018
  • Podzimní servis 2°

I starší AJPinka si zaslouží servis. Podle nového počítání dle MTH máme najeto 6,3 MTH. Jo, moc jsme toho od havárie neujeli. Důvod? Mám rameno v prdeli a čeká mě operace, navíc nebyl čas. Ale závod Cross Country AJP abs

Typ: Údržba
    Vloženo: 28.10.2017