Honda NC 700X (2012)

Vlastník Littlekiller
Vloženo 8.6.2015
Aktualizováno 8.11.2019

Pohodový stroj pro začátečníky.

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř

První dojmy - Přesně stroj pro můj styl jízdy. Není to žádné závodní žihadlo, ale tahá krásně od spodu, jezdí za hubičku a i s batůžkem se na ní dají najíždět celkem zajímavé kilometry. Je jen trochu vyšší, ale po dodatečném snížení podvozku už bez výhrad.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci, či po delší pauze vracející se motorkáři (jako jsem já :-))

Doplňky na motorce - Sedlo Shad Comfort, zvýšené plexi Honda, centrální stojan, Kufry Givi boční i horní (včetně opěrky a "ohrádky"), sada na snížení podvozku, kryty páček SW Motech, padáky RDMoto, prodloužení předního blatníku, zadní blatníček s hliníkovým krytem řetězu, automatické mazání řetězu Tutoro, ukazatel zařazeného rychlostního stupně Gipro, 12V zásuvka v zavazadlovém prostoru, Navigace Garmin Zumo 660, odškrcené sání (zrušení omezení na 35kw), nové svody a koncovka výfuku Leo Vince, kryt motoru SW-Motech, kožený potah "nádrže" (Bagster), brašna na nádrž Bagster 30l. Hydraulicky ovládaný zadní tlumič Touratech.

S motorkou jsem maximálně spokojen. Jezdím primárně s Batůžkem a vzhledem k pohodové charakteristice motoru, nízké spotřebě a příjemně laděnému podvozku si každou vyjížďku užíváme. Je to motorka pro klidnější jezdce. Závodníci ať se poohlédnou jinde. Do jedné stopy jsem se vracel po téměř 25 leté pauze (před tím jen klasika Jawa 250 kývačka), takže jsem hledal přesně takovýto pohodový stroj a Honda NC700X byla celkem jasná volba. Myslím, že mi ještě hodně dlouho vydrží.

mikni
mikni napsal 07.04.17 v 09:35 10b.

dávám za 10b

Samíc
Samíc napsal 04.11.16 v 21:24 10b.

Super stroj, ja jsem s ním také moc spokojený.

greydog
greydog napsal 04.11.16 v 16:48 10b.

Geodet
Geodet napsal 04.11.16 v 16:41 10b.

Dobrý výběr.

wsbk
wsbk napsal 08.06.15 v 14:02 10b.