Honda VT 750 C2B (2010)

Vlastník DrLecter
Vloženo 6.6.2015
Aktualizováno 5.11.2016

Ultimátní Low Rider, jehož geny jsou úzce spjaty s populárním customem Shadow Spirit. Táhlé linie, nízký posaz, elegantně zkosené vidlice, ale především jedinečná, černá barva, dělají z tohoto modelu opravdovou perlu v modelové řadě "Stínů".

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov)

První dojmy - Zaujetí na první pohled, úžasný design. Skvěle padne do ruky, pohodlná, dobře ovladatelná, krásný zvuk.

Motorku bych doporučil pro - vhodná pro začátečníky (nízký posez, dosáhne nohama bezpečně na zem, výborná ovladatelnost, žádná divočina, ale pěkný zátah odspoda) a pro každého, komu se líbí :-)

Doplňky na motorce - Padací rám Highway Hawk extreme
Kožená rolka Bikers Crown

Průměrná spotřeba - 3.79889 l/100km

Výběr: Příznivá cena, jako nová, zcela minimální kosmetické vady, nebouraná, jasný původ, 1 majitel, servisní knížka, málo najetých kilometrů.
Jízda na rovném pohodlná, ale při velkých nerovnostech trochu mlátí do zad, dobré jezdit s narovnanými zády. Při rychlosti nad 100 km/hod větší odpor vzduchu, nad 120 km/hod končí radost z jízdy, rychleji nemá cenu jezdit, i když by si asi dala říct. Po cca 150 ujetých km v kuse začínající únava, ale to je možná individuální.
Motor kapalinou chlazený, vidlicový dvouhrnec 745 ccm s elektronickým vstřikováním paliva, krásný zvuk, táhne odspodu, dostatečně silný, zrychlení slušné, převod bezúdržbový kardan.
Brzdy nejsou špatné, vpředu 1 kotouč, vzadu buben, nekousnou se, do smyku jsem se naštěstí zatím nedostal, nezastaví na místě, ale při klidné jízdě plně dostačující.
Podvozek dobře odpružený, ale velké nerovnosti moc nepobere, pak trpí záda.
Ovladatelnost na cruisera vynikající, snadno se naklání do zatáček, až si občas škrtnu o zem přidělaným padákem.
Spolujezdce nevozím a nechystám se, leda možná nějakou spolujezdkyni.
Úložný prostor žádný, schránka na boku na nářadí a hadr, jinak nic. Nutnost mít alespoň rolku na lékárničku a drobnosti.
Spotřebu já mám pod 4l/100 km (viz), dojezd by měl být tedy při uváděné kapacitě nádrže 14,6 litru a dané spotřebě minimálně 300 km na nádrž. I když cca po 250 km svítí žíznivý voko, není třeba se vylekat, ještě dost benzinu zbývá. V tu chvíli si obvykle začínám hledat pumpu, takže velice slušné.
Servis pravidelně dle rozpisu v servisní knížce, nyní 06/2016 velký servis v 18tis, výměna všech kapalin (olej, brzdovka, chladící) a filtrů (olej, vzduch), svolávačka Honda (výměna čidla náklonu), STK (do 06/2018).
Porucha zatím stále naštěstí žádná.

Mirekh_
Mirekh_ napsal 09.08.22 v 23:36 10b.

Krásný stroj, jak slouží?

fatman
fatman napsal 14.06.16 v 23:06 10b.

Jo tak tenhle Stín mě dostal hned, jak jsem ho zaregistroval na trhu !
Bohužel jsem na něj neměl ...
Škoda, že je to "jen" 750, ale zas ta spotřeba je nááádherná a ono to asi fakt stačí .
Ještě zkus vyměnit zrcátka za menší černá ( obdélníčky?).Fakt by jí to prospělo...
10bodů ( I když ten padačák je fakt hroznej !Chápu, je funkční a lepší odřít tuto trubku, než krásnou motorku, ale fakt to té motorce nesluší...No, věc vkusu, tak se na mě nezlob !).
Užij si ji Gratuluju!

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 14.06.16 v 21:02 10b.

Parádní kousek gratulejšn.

DefinitionHigh
DefinitionHigh napsal 14.06.16 v 11:38 10b.

Krasavice za 10b! Az ji budes chtit prodat - treba vymenit za neco silnejsiho ozvi se, vemu ji :)

zain1
zain1 napsal 13.06.16 v 07:48 10b.

Krásný stroj!!!