Suzuki VL 1500 Intruder (2005)

Vlastník MirekL
Vloženo 5.6.2015
Aktualizováno 5.6.2015

Velká,silná,krásná.Splnuje cojsem očekával,dáse jet vklidu a cestování je velice příjemné,ale taky se dá zato vzít.

Yamaha XV 1600 WildStar: Prodali jí dřív než jsemse rozhoupal.

První dojmy - První pohled naní byl naprosto fascinující a již jsem věděl že jsem našel cojsem hledal.Původně jsem jel pro jinou,ale když jsem viděl tuhle tak bylo rozhodnuto. Trochu jsemse obával váhy motorky,ale kdyžse rozjede tak váha není moc znát.

Doplňky na motorce - padáky,kožené brašny,plexi,držák nápojů,laděné výfuky.

Moto jsem vybíral asi tak:chtěl jsem pohodlnou motorku na klidné vyjížďky a velkou abych se naní vešel.Silnici jsem nechtěl,enduro jsem už mněl a naháče semi moc nelíbí.
Po koupi jsem nechal udělat servis:výměna oleje,filtrů,destičky,baterku,pneu,takže na sezonu je připravená,najeto mám cca.2000km za 2měsíce,zatím"kolem komínu".
Jelikož mám model 2005 tak vpředu jsou dva kotouče,v nízké rychlosti(do 70km)brzdí ok,ale když jedu kolem 100km tak je znát že brzdy nestíhaj.Asi vyměním hadičky.Motor je silný,zátah je příjemný,ne úplně ohromující ale dostačující a rezerva při předjíždění je vpodstatě vžycky.
Ovladatelnost je dle mně,naváhu motorky výborná.Manipulace namístě už není taková sláva,ale dáse.
Nejpohodlnější je cestování na rovné silnici a dlouhé táhlé zatáčky,toje úplně nej.

Babicka33
Babicka33 napsal 07.06.15 v 15:05 10b.

třásně alá Vinetů ...

žižala.
žižala. napsal 06.06.15 v 07:18 10b.

Supr strojovna.

MirekL
MirekL napsal 05.06.15 v 17:16

Mockrát děkuji chlapy, to potěšilo takový chvály. Po stupně dolaďuju.Zatim trasne na páčky a chrom tabulku pod SPZ.Neplanujete nějakou vyjížďku?

Boža
Boža napsal 05.06.15 v 17:07 10b.

Bezva criuser pěkně si ho užívej za 10 bodů

kubrt1965
kubrt1965 napsal 05.06.15 v 16:30 10b.

Moc pěknej parník