Piaggio Fly 125 (2015)

Vlastník melowny21
Vloženo 3.6.2015
Aktualizováno 22.2.2016

Moje první moto. Pořízeno za účelem přesunu do práce a sem tam menší výlet k vodě.

Motorka koupena od FIRMA:A Spirit (Praha 4-Braník)

Aprilia SR Motard 125: karburátor - nízký výkon
Piaggio Liberty 125: úzké a dopředu sklopené sedlo, při brždění jsem z něj klouzal

První dojmy - Jednoduše skvělá. Agilní, motor je velmi pružný na 125ccm. Svítí, brzdí, troubí.

Motorku bych doporučil pro - pro kohokoliv

Doplňky na motorce - nic

Chtěl jsem si pořídit skůtra a Flyko vyšlo jako jasná volba. Je to temperamentní ital. Motor je svižný a se 130 kg vážícím skůtrem nemá nejmenší problém. Skůtr teprve zajíždím, ale už teď jsou brzdy perfektní a jsem schopen zastavit na pětníku. Pod sedadlem je dostatek prostoru na dvě otevřené helmy + uzamykatelná "schránka" před koleny řidiče, do té se vejdou tak klíče a mobil, ale i to se počítá.
Moto se nejlépe cítí na městských okruzích, kde se jí může trochu naložit. Menší výlet také zvládne, ale na dlouhé cestování to není.

20. 7. 2015 - máme za sebou výlet Neratovice-Praha-Plzeň(po D5)-Bezdružice-Plzeň-Praha-Mělník-Neratovice celkem 380 km bez zaváhání, jen na dálnici po 40 km chladící pauza pro sychr (teplota 35°C).

melowny21
melowny21 napsal 04.05.16 v 14:44

Díky

alfonzo
alfonzo napsal 03.05.16 v 18:38 10b.

Ahoj, chladit moto není potřeba. Motor má na sobě teplotní čidla a při přehřátí řídící jednotka sníží výkon. Osobně vyzkoušeno. Chlazení je super vyřešeno. V letě se toho vůbec neboj.