Yamaha Fazer8 (2015)

Vlastník See.Jay
Vloženo 1.6.2015
Aktualizováno 1.6.2015

Tak po 30 tisících kilometrů v sedlech 125ccm motorek a 15 tisicích na dvěpade je to tady - sen se stává skutečnosti - konečně dospělá silná motorka..

Motorka koupena od FIRMA:Yamaha Kabourek Motoshop (Písek) - Výborný prodejce, velká spokojenost

Honda CBR 600RR: Nepohodlí pro cestování ve dvou, cena
Honda CBR 600F: Skončila výroba

První dojmy - Velice příjemná motorka s dostatečným výkonem. Vyhovuje mi absolutně ve všem. Vhodná jak pro sportovnější jízdu, tak i na kochání přírody s přítelkyní za zády. Prostě motorka šitá na míru přesně pro mě.

Motorku bych doporučil pro - Motocykl bych doporučil pro člověka, který hledá sportovně cestovní mašinu. Líbí se mu občas si přidat a zablbnout si a občas jet nějakou dálku. Fazer není stavěný na okruhy, na obrušování sliderů na silnici, na druhou stranu to není plnokrevný cesťák. Od každého trochu, a to se mi líbí!

Doplňky na motorce - Padáky, kryt chladiče FZ8, výfuk Akrapovič

Po prvním usednutí mi překvapil výborný zátah už od nízkých otáček. Jezdil jsem asi 6 tisíc kilometrů na Hornetu a tam ten krouťák v nízkých otáčkách trošku chyběl. Jsem rád, že jsem zvolil kubaturu 800. Motorově mi motorka maximálně vyhovuje, nepociťuji potřebu většího výkonu. Oceňuji univerzálnost motorky. Zatím se jen tak seznamujeme, příští rok bych rád vyrazil do Rakouských alp, nebo někam do zahraničí na delší cestu - myslím si, že Fazer na to ambice rozhodně má. Spotřeba se při sportovnější jízdě pohybuje okolo 7 litrů, když se jede v klidu, tak si veme i pod 6 litrů, ale kdo by to na motorce řešil :)

Ferry13
Ferry13 napsal 15.10.15 v 19:11

Dobrá volba stroje i barev. Alpy mohu doporučit,sám jsem si je letos poprvé na Fazeru užil

kmetp
kmetp napsal 21.07.15 v 19:14 10b.

Krásna chlape , krásna ... budeš určite spokojný

Boss.trx850
Boss.trx850 napsal 05.06.15 v 08:48 10b.

FZ8 jsem zkoušel. Moc povedená motorka s dobře naladěným motorem. A barevná varianta, kterou máš ty je úžasná. Přeju hodně km bez nehod.

Musigo
Musigo napsal 03.06.15 v 22:10 10b.

pěkný Fazer, moc pěkná barevná kombinace, Akrap je nutnost

Vlnič
Vlnič napsal 03.06.15 v 13:28 10b.

Pěkná motorka netradiční barvy, hlavně ten vejfuk