Aprilia Tuono 1000 R Factory (2009)

Vlastník Starling
Vloženo 30.5.2015
Aktualizováno 24.7.2015

Krásná, nádherná, vrnící. skvěle jedoucí a ještě lépe brzdící :)

Motorka koupena od .-kominík-. (Doksy) - Pohodový kominík se super rodinkou, s motorkama v srdci a hlavně se seriózním jednáním.

Triumph Speed Triple: Speedů je u nás na prodej málo a když už se najde nějaký s prokazatelnou historií je za mnohem vyšší cenu než Tuňák i ve \"Fucktorce\".
Moto Morini Corsaro 1200: Podobný případ jako se Speeďákem, jen s většímy problémy ohledně náhradních dílů.

První dojmy - Smích v helmě, přední kolo za horizontem ve vzduchu a koule naražený na nádrži při první jemném zákusu Brembáků,... asi tak :)

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny koho baví jezdit na dvou kolech. Je to hodná i divoká holka, ale není potřeba se jí nějak zvlášť bát, nebo mít přehnanej respekt.

Doplňky na motorce - Lámací páčky Accossato
Výfuky Arrow
KN filtr
Tlumič řízení Ohlins
Gipro ukazatel zařazené rychlosti
Blinkry Rizoma
Padáky RG-Racing

Po koupi od kominíka z Doks (Mimochodem moc hezký místo) jsem cestou domů do Brna najel cca 350 km a kupodivu jsem si nemusel večer ledovat ani kolena, ani rameno a dokonce ani zápěstí.
Jede skvěle, ne sice tak pekelně jako předchozí GSX-R, ale tak nějak víc živelně s většíma emocema. Naproti tomu brzdy Brembo, jsou snad úplně z jiného vesmíru.
Díky širším řidítkům se skládá do zatáček a rychlých vlásenek jako pírko a i brzdění v zatáčkách zvládá skvěle. Samotnou kapitolou jsou pak tlumící elementy od Ohlinsu, které dávají perfektní informaci o to m co se pod kolama děje.
Už se těším až se spolu trochu víc seznámíme a určitě přihodím nějaké podrobnější poznatky.

LanFi
LanFi napsal 10.03.18 v 17:01 10b.

Čau nemáš v plánu prodávat?

roxix
roxix napsal 01.06.17 v 13:57 10b.

Tohle a MV Agusta 1090 Brutale RR jsou dodnes dva nejhezčí naháče. U Aprilky je víc to že je to V2. Krásný stroj po sezoně ji chci taky kupovat

BadRX
BadRX napsal 18.05.17 v 08:37

Parádní mašina!

Mára600rr
Mára600rr napsal 01.02.17 v 09:16 10b.

Krása

libac22
libac22 napsal 08.05.16 v 10:18 10b.

Italská kočka