Honda CBF 600N (2005)

Vlastník ivo_mk75
Vloženo 29.5.2015
Aktualizováno 1.6.2016

Moje první motorka. Po přečtení různých diskuzí prý vhodná pro začátečníka - tak uvidíme

Suzuki DL 650 V-Strom: ze začátku můj favorit, cena o dost vyšší než Honda
BMW R 1150 R: cena vyšší, ale design, motor - se mi líbí, uvidíme do budoucna..

První dojmy - Jako začátečník asi nemá cenu se nějak rozepisovat o technické stránce motorky - neb tomu prd rozumím. Co se týká jízdy - je to super :-)

Motorku bych doporučil pro - Jsem spokojen - užívám si začátky na moto a mám z toho všeho (jízda, chování motorky..) dobrý pocit

Doplňky na motorce - Koupeno s centrálním stojanem.
Nosič vrchního kufru, kufr Shad SH46 black metall + DORI50 opěrka + NAD06 sada brzdového světla

Padací rám GIVI TN369

Plexi Givi AeroTech A602 (bazar)

Ukazatel zařazené rychlosti: gipro-X-WH + gipro GPX-H01 kabelová sada

Vyhřívané rukojeti Oxford OF691

Moto jsem si vybral čiště pragmaticky a když se objevila v blízkém okolí na prodej tato černá nahatá kráska - nešlo neodolat. Ročník 2005, najeto 23tkm, ABS. Samozřejmě jsem pokukoval po větších strojích (objem) - uvidíme za rok, dva..
Moto pěkně startuje i při nižších teplotách (brzo ráno 5°C) - měl jsem trochu strach z manuálního sytiče - chce to trochu citu.
Vzhledem k mé výšce 188 jsem si chtěl zvednout sedadlo do nejvyšší polohy (možnost 3 pozic) ale v nejvyšší pozici je fakt velká (hnusná) mezera mezi předkem sedadla a nádrže - takže zpět na střed.
Za první rok, od června do listopadu 2015 jsem najel cca 6tkm. Žádná porucha, závada - prostě pohoda. Párkrát se mi povedlo trefit falešný neutrál - spíš moje chyba způsobená ledabylým řazením.
Reálná spotřeba se ustálila okolo 5,5l / 100km.
Motorku jsem si dovybavil pár doplňky, ještě jsem dal nové pneu.

Motorku jsem prodal. Za ten rok, co jsem ji měl, jsem najel cca 7000 km. Dovolím si tvrdit, že se skutečně jedná o vhodnou motorku pro začátečníka. Odpustí nějakou tu chybku řidiče, fakt pohodová motorka, hodná, lehká, lehce ovladatelná - pěkně se klopí do zatáček. Vzpomínám na ni jen v dobrém

RoSaHaryBob
RoSaHaryBob napsal 20.09.15 v 15:32 10b.

krásná motorka v doufám, že se mi jí podaří do příští sezóny sehnat v dobrém stavu, jak slouží? Roman

wsbk
wsbk napsal 03.06.15 v 08:04 10b.

Haňule76
Haňule76 napsal 29.05.15 v 20:41 10b.

přeju hodně pohodových kilometrů