renocar_unor

Yamaha FZ8 N/S (2011)

Vlastník DubcaFZS
Vloženo 28.5.2015
Aktualizováno 11.8.2015

Moje aktuální mašina na které letos plánuju zažít spoustu srandy!!

Honda VFR 800: Posez mi přišel moc sportovní, takže když už tak bych koupil supersport.
Yamaha FZS 1000 Fazer: Líbila se mi hodně ale nakonec jsem se rozhodl pro něco modernějšího.

První dojmy - První dojmy byly super, motorka jela krásně od spoda a ovládala se uplně sama hned po pár kilometrech. Když jsem jí kupoval tak bylo 27 stupňů a mě čekala krásná 150km cesta směrem domů na kterou jsem se nemohl dočkat.

Fazera jsem si vybral kvuli tomu že bych chtěl cestovat ale zároveň se někdy vyblbnout s kamarádama kteří jezdí na SS a myslím že svůj účel zatím plní na výbornou !

Momentálně má motorka najeto 5500km a z toho 2000km mnou tak se jí pokusím aspon trochu zhodnotit.

Má perfektní podvozek a ovládá se víceméně sama, kam se člověk podívá tak tam prostě jede takže si myslím že i ten kdo nemá moc najeto tak se sní skamarádí, ale to neznamená že je ta motorka pomalá nebo uplně hodná, když člověk chce tak jede dostatečne rychle !

Jediné co si myslím tak pro lidi kteří mají potřebu motorku trochu krotit nebo mít pocit že jedou na zuřícím býkovi tak jim fazer který má plynulé a takové sterilní zrychlení ve kterém není žádný pořádný kopanec nemusí uplně sednout a může je nudit ale to asi záleží co od něj kdo očekává.

Motor má ve spodu krásný hladký chod a táhne plynule ve všech otáčkách , kdybych měl porovnat FZ8třeba s její slabší sestrou a předchůdcem FZ6 na které jsem měl taky možnost se svézt tak největší rozdíl je v nízkých a středních otáčkách, kde FZ6 do 10 000 ot. moc nejede a potom letí tak FZ8 je použitelný i v těch nejnižích otáčkách a když tomu člověk naloží tak už od 7 000 ot. táhne pořádně což je na běžný provoz a hlavně cestování třeba ve dvou fakt ohromný rozdíl i když ten objem jen o 200ccm3 a výkon větší o 6kw může klamat tak je to fakt dost znát! Aspoň podle mého názoru. Tak snad tím někomu kdo váhá aspoň trochu přiblížím ty motorky.

Zatím sem s fazerem spokojený a snad se spolu podíváme během léta do zahraničí tak sem snad přidám nějaké ty fotky z cest !

Všem přeju šťastnou sezonu a hlavně bez nehod!

79dusan
79dusan napsal 12.08.15 v 11:16 7b.

Krasna. A ta biela jej neskutocne svedci!!!

mpanda
mpanda napsal 30.05.15 v 21:20 10b.

pěkný

wsbk
wsbk napsal 29.05.15 v 13:35 10b.

Clint.
Clint. napsal 28.05.15 v 22:34 10b.

jsou to krásný stroje,přeji mnoho km v sedle bez starostí