Yamaha XS 400 (1977)

Vloženo 27.5.2015
Aktualizováno 11.4.2018

Karby vol. 2 a dál co se zvrtlo

Vloženo: 11.04.2018, Uskutečněno: 11.04.2018, Zhlédnuto: 17x

Sraní s karbama peklo, svěřil sem to teda panu závodníkovi, kerej tam nacpal karby jiný. Je to čínská kopie plochýho keihinu PWK.
No a když už to u něj bylo, tak mi zlanařil, ať to dám na dráty. Pravda, že ty litý kola sou strašně těžký.. Přední je z RD 350, zadní z CBčka a to i buben. Nový výplety.
Taky mi zlanařil na 520 řetěz.
Taky mi zlanařil ať si tam dám jinou brzdovou pumpu, že originál je napiču. Tak je tam pumpa z FZS.
No a já sem se zlanařil na ostrou vačku z améru. Taky přijde elektronický zapalko PAMCO, tak nebudu nikde honit kladívka aspoň. Nechávám ale mechanickej advancer.
Takže vopatrná přestavbička, ale spíš co do funkčnosti, než na voko...

• Story goes on

S novou vačicí to chctělo zase nahonit směs v karbu, potřebuju už jenom popojet vo jedenu pilot jet vejš, aby nestřílela po ubrání. Elektronický zapalko sem nakonec vzal i s elektronickym předstihem (takový TCI) značky

Typ: Údržba
    Vloženo: 27.08.2018
    Uskutečněno: 27.08.2018
  • karby

Nikdy to nebyla žádná sláva a trápim se s nima vod samýho začátku. Doteď. Došel sem k několika závěrům: 1) i když už nevíš, stejně to nesvěřuj servisu - rozbijou ti to - třeba zalomí šroub volnoběžnýho vzduchu v domk

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.05.2017
    Uskutečněno: 15.05.2017
  • Rup rozvoďák

Super takhle po vejbrusu mírnej vejlet kolem komína a hrc - rozvoďák na kusy. Nedával sice vědět, jestli je vytahanej, chodil tiše, ale rupnul beztak. Spíš to bylo uvolněnym šroubem na rozetě na vačici a jaxe tam pak vrk

Typ: Oprava
    Vloženo: 15.05.2017