Yamaha TT 600 E (2001)

Vlastník Číkus
Vloženo 27.5.2015
Aktualizováno 27.5.2015

Enduro pro blbnutí v lehkém terénu a po městě.

Suzuki DR-Z400S: Malá nabídka, zbytečně drahé.

První dojmy - Cesta z nákupu 200 km po dálnici byla za trest. Tahle motorka patří do terénu nebo do města. Okresky zejména nižších tříd také bez problémů. Do cca stovky je akcelerace slušná, pak už se motorce moc nechce.

Motorku bych doporučil pro - Motorka určitě není vhodná pro trpaslíky, sedlo je dost vysoko.

Doplňky na motorce -

• nosič a kufr
  • přídavný plexi štítek
  • převod do rychla

Chtěl jsem se začít učit v lehkém terénu a tak jsem koukal primárně po Suzuki DR-Z 400. Nakonec jsem ale sehnal Yamahu TT 600E za slušné peníze, a tak jsem ji koupil. Pro začátečníka by měla být dostatečná, ostrá kroska jde dokoupit vždy.

Dále by měla být pro ježdění po městě, kde by neměly vadit obrubníky, chodníky, tramvajové ostrůvky, parky, schodiště. Ideální na hraní si s fízly.

Otypováno pro dvě osoby, ale asi fakt jen nouzově.

Pedl
Pedl napsal 22.05.20 v 16:53 9b.

Piwell
Piwell napsal 08.07.15 v 22:55

Sundej ty nepatřičný nesmysly a bude to pěkná motorka

COMATIK
COMATIK napsal 04.06.15 v 14:07 9b.

Tadle kobyla zvládne 2 bezproblému co mám říkat já? Taky otyp pro dva a sotva to uveze mě ve vystroji pár kg přes metrák Sednout na to ještě ženská,tak to rozsednem vejpul.
Kámoši se mě smějou,estli sem tu motku našel v kinder vajíčku

Číkus
Číkus napsal 30.05.15 v 21:07

seikos> Postupně to dávám dohromady.

seikos
seikos napsal 30.05.15 v 20:53 1b.

Na tohle přesně platí to rčení, že to bylo napadeno škůdcem - kutilem domácím. Ty blatník, blatníčky, podblatníky a nadblatníky jsou doslova strašný. Vyřezat, utrhat a dát to do původního vzhledu. Tohle je k smíchu, nebo k pláči. Záleží na náladě