Suzuki GSX 750 F (2001)

Vlastník Wacant
Vloženo 24.5.2015
Aktualizováno 3.9.2015

Po téměř celé sezóně a najetých něco kolem 7000 km už jsme si opravdu sedli a vycházíme spolu nad míru dobře.

Suzuki SV 650: důvod neuveden

První dojmy - Byl jsem hrozně překvapenej z toho krouťáku, 125ku jsem musel tahat stále v otáčkách aby jela, takže toto je pro mě určitě obrovská změna, k lepšímu samozřejmě :) Jen si musím zvyknout na tu váhu a délku, ale už se tomu přizpůsobuji.

Doplňky na motorce - Škrtící sada na 35 kW.

Gsx 750 Fko jsem si vybral z toho důvodu že mě omezoval výkon max 70 kW na to abych ji mohl zavřít na 35 kW. A jako jedna z mála silničních motorek toto splnila.

Tak po najetých asi 7000 km můžu konstatovat že už jsme si na sebe velice zvykli. Projeli jsme spolu Chorvatsko, Slovinsko a hlavně sousední Rakousko kde jsme si velice užili výjezd na GrossGlockner a také na přehradu Maltu (která rozhodně stojí za to).

Motorka je po výměně řetězovky při které jsem změnil poměr počtu zubů (vzadu více) je motorka mnohem živější a dokonce jde i na zadní :D. I když je celkem těžká s číms já problém nemám, jde dobře do zatáček a člověk ví co od ní čekat.

Jen s úložným prostorem je problém, který se snad vyřeší po koupi Top casu.

Zatím mě vždy podržela i když mi teklo do bot, za což jí velice děkuji.

Příští rok si snad dáme Italské Dolomity!