Yamaha FZS 600 Fazer (2003)

Vlastník mary125
Vloženo 23.5.2015
Aktualizováno 31.3.2024

Vloženo: 07.04.2020, Uskutečněno: 07.04.2020, Stav tachometru: 70000 km, Zhlédnuto: 21x

Další menší úprava podsedadloveho plastu od značky ermax. Už jsem ho jednou dával na motorku ... Samotná montáž je už v předchozím příspěvku, tak to nebudu rozepisovat. Původně byl ermax v černé barvě, byl dost odřený, tak se vybrousil, začistil a nalakoval do stejné barvy jako ostatní plasty na motorce, nasadil se kratší držák SPZ, dále jsem sehnal zadní madlo původně modré... Madlo bylo upraveno do 2barevneho provedení zespodu stříbrné a zeshora černé (stejná barva jako rám motorky. Doladil se zadní blatník. Stupačky jsou ještě ve výrobě... Pokračování příště

• Finální úpravy rok 2022

Ahoj, dal jsem se do dalších úprav...letos už posledních. Hlavní úpravy: Kola, širší řidítka, zrcátka, páčky, přední sportovní plexi, jiný držák spz, podsvícení celé motorky, výfuk. Motorka je podle mých představ

Vloženo: 11.09.2022
    Uskutečněno: 11.09.2022
  • Změna barvy

Fazer dosral nový kabát od pm-colours. Barva je Chameleon Eclipse. Je to nádherná barva, hlavně na slunci se úplně rozzáří. K tomu jsem sundal kola a rozleštil límce do chromu a středy zatím nechal černé. veškeré chromy

Vloženo: 01.11.2021
    Uskutečněno: 01.11.2021
    Tachometr: 72000km
  • Nový výfuk

Ahoj, dneska jsme namontovali nový výfuk. Ideální volba na srazy a blbnutí. Teď to má brutální zvuk :-D

Vloženo: 10.09.2020
    Uskutečněno: 10.09.2020