Yamaha XV 1900 Raider (2008)

Vlastník jak-blesk
Vloženo 22.5.2015
Aktualizováno 22.5.2015

Yamaha XV 1900 Raider? To je prostě holka k nezaplacení..

Motorka koupena od FIRMA:Lion Racing (Frýdek-Místek) - Komunikace probíhala už když byla ještě motorka v Americe, musím říct, že veškeré jednání bylo příjemné, vstřícné a ochotné. Hodnocení na 1* :-)

První dojmy - Usedl jsem na ni jen co dorazila tu dlouho cestu přes oceán, otočil klíčkem, sáhl na to kouzelné tlačítko a to co se z těch dvou válců ozvalo, mi doslova vzalo dech. Cobra se nezapře a motor jasně dává najevo, co je zač..

Doplňky na motorce - řidítka, výfuky, zrcátka, páčky, stupačky, opěrka, kryt řemenu, táhlo řazení

Jezdil jsem 3 roky na motocyklu Yamaha XVS 1100 Dragstar. Byla to dobrá a hodná holka, která mi dala základy a zkušenosti. Už delší dobu jsem se poohlížel, za co by se dala vyměnit, aby to zůstalo stejné stylem, ale chtěl jsem více síly (ale ne rychlosti). Pak jsem objevil Raidera. Zamiloval jsem se na první pohled a nechtěl už nic jiného.
Na našem trhu je jich však málo a když už jsem měl pro jednoho jet, tak mi prodejce řekl, že ho prodal jinam, nezbylo, než zkusit přímo Ameriku. Čekání se nakonec vyplatilo. Po dvou měsících, kdy jsem byl nedočkavý jak děcko, konečně dorazil. Ve skutečnosti vypadá líp než na fotkách a ten zvuk, síla a zátah, no prostě něco neuvěřitelného. Jen se mi nelíbilo plexi, tak šlo dolů..
Zkušenosti jsou zatím příliš krátké na to, abych tu podrobně psal, co a jak, ale první dojmy jsou úžasné a jezdí se s ním mnohem lépe než s Drakoušem.. (dobře služ dalšímu pánu )

utahs
utahs napsal 16.04.17 v 08:26 10b.

Další červená kráska. 10

Johnny-five
Johnny-five napsal 04.05.16 v 18:01 10b.

Není co dodat. Nádhera. Jasných 10 bodů Ať Ti pěkně slouží a hodně km bez starostí z úsměvem na tváři

Boža
Boža napsal 05.06.15 v 18:19 10b.

Můj favorit prostě skvělé je to za 10 bodů

-HARYS-
-HARYS- napsal 29.05.15 v 22:41 10b.

Kus pořádné Yamahy!!!

pepa-honda
pepa-honda napsal 29.05.15 v 21:54 10b.

No nemám slov