Yamaha YZF-R125 (2008)

Aktualizováno 6.1.2017

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

_DrexXy_
_DrexXy_ napsal 16.06.18 v 22:48 10b.

Bomba!

vojtasíč
vojtasíč napsal 07.04.18 v 20:20 10b.

Moc pekna hodne stastnych km s ninjou

vlkousI napsal 06.01.17 v 16:18

Díky všem za reakce :) Dváca šla asi před 3 měsícema z domu, teď sedlám Ninju 300 :) Top motorka :)
to Silvinka: Každej máme nejradši tu svoji motorku ;) Já jsem rád za to, že jsem začínal na Yzfku, nejlepší motorka :) Bude mi chybět

speroure
speroure napsal 02.01.17 v 20:31

Parádní silniční dváca

silvinka
silvinka napsal 02.01.17 v 16:42 10b.

Pěkná (modrá ), ale přesto.. moje stará Cebruška je srdcovka nějaké YZF-ko na ni nemá Ať to jezdí!

context
context napsal 25.12.15 v 09:39 10b.

pěkný stroj přeji hodně najetých km bez nehod a ať ti dělá jenom radost

vlkousI napsal 13.08.15 v 12:04

to Curly: Video je trochu starší, ale ještě nemám tolik odvahy jít na koleno, přecejen jezdím teprve půl roku :D Teď už je to o trochu lepší, ale na místních silnicích se to nedá - v zatáčkách štěrk nebo díry a jen málo pěkných silnic, kde to jde rozjet a do zatáček vidíš :(

Curly
Curly napsal 06.08.15 v 11:52 10b.

YZF-eRka se mi vždycky líbily, vyjímkou neni ani 125ccm (ale ta nová tří stovka .. to je luxus! ), každopádně jsi to super popsal a dávam deset bodů.
Jen z videa jde vidět, že máš strašně hodně velký rezervy, dej tomu trošku, potrénuj zatáčky a zatop tomu! Pokud máš možnost, protáhni to po okruhu (nějaký menší, ne Brno, nebo Most )
Ať to jezdí!

vlkousI napsal 25.05.15 v 19:03

Díky pánové, těší mně, že se Vám moje recenze líbí. Psal jsem to podle svého nejlepšího svědomí, snažil jsem se nic nepřikrášlit, napsat to prostě tak, jak to je, aby si i ostatní začínající motorkáři udělali představu o motorce, která možná bude jejich první, druhá... Vím, co se mi honilo hlavou, když jsem si vybíral motorku a rozhodoval se, tudíž jsem se to snažil alespoň trošku zakomponovat do článku. I Vám přeji moře kilometrů bez nehod a plno motorkářských zážitků, co plechovkáři mnohdy nepochopí... :)

MoLiS96
MoLiS96 napsal 25.05.15 v 07:16 10b.

Parádní stroj mnoho šťastných kilometrů preji 10b

KAREL_PLAY3
KAREL_PLAY3 napsal 24.05.15 v 12:20 10b.

Nejsem sice zapálený příznivec klasických motocyklů (vyhovuje mi spíše konstrukce skútru), ale to neznamená, že člověk nedokáže ocenit hezkou jednostopou fešandu

Tvoje Yamaha YZF-R125 vypadá i po 7 letech opravdu pěkně, jde-li o teda design a dobře působí i to modrý lakování - modrá je dobrá, co naplat. Jízdní vlastnosti nemůžu posoudit, ale není jediný důvod Ti nevěřit. Pro začínající motorkáře a kluky co přesedlávají ze zmíněných "fichtlů" nebo babet to musí být pecka, o tom žádná

Jinak máš popis svýho stroje velice hezky, čtivě i bezchybně napsaný a s přihlédnutím k věku (je neskutečný co často dokáží mladší ročníky na internetu vypotit - myluju život, jsme mistřy) Ti za recenzi tleskám ve stoje. No, přeju Ti spoustu najetých kilometrů bez nehod i bez závad a nejednu okouzlenou spolužačku k tomu

muncinana
muncinana napsal 22.05.15 v 17:08 10b.

Dobrá volba chlape