Yamaha XS 650 (1975)

Vlastník davidslaby
Vloženo 21.5.2015
Aktualizováno 28.4.2017

Krásná poctivá práce, která nese svůj příběh a charizma ze sedmdesátých let, kdy vznikaly průlomové motocykly nejen v Japonsku.

První dojmy - mechanika, mechanika, mechanika, xs 650, xs 650, xs 650, mechanika, mechanika, mechanika, xs 650, xs 650, xs 650, mechanika, mechanika, mechanika, xs 650, xs 650, xs 650, mechanika, mechanika, mechanika, xs 650, xs 650, xs 650,

Motorku bych doporučil pro - Je to o vkusu.

Oblíbenost kvalitní poctivé práce, která už dnes není a je plně nahrazena strojní se zaměřením na ekonomičnost. Mám rád retro, vintage a cafe racer a všechno co bylo v 70 - 80 letech. Vybíral jsem z tohoto období a z Japonských motorek jako např. CX 500, SR 500, ale nakonec XS 650, která má fakt větší koule. Motor šlape jako hodinky a startování přes páku nemá chybu, spousta lidí na to kouká jako kdyby to nikdy neviděli. Drátové vyztužené ráfky, jsou skvělé, které akorát budou chtít modernější pneumatiky s lepší přilnavostí. Brzdy slabé, ale to byl problém o Japonců v tomto období. Rám stabilní na rovince v zatáčkách jde poznat, že je to starší inženýrství. Tlumiče, pohodlné měkké. Motorka je ideální do 100km/h, potom už se trápí motor, vzhledem ke krátkým převodům. XS 650 je požitková motorka, žádný závoďák. XS 650 jsem si udělal do stylu Cafe Racer ovšem s lehčím nádechem a minimalní zásahem do originálních dílů.

Zde je moje XS 650

Eresák09
Eresák09 napsal 18.08.19 v 12:06 10b.

Zdravím majitele těchto krásných stroju.Mám velikou prosbu,potřeboval bych poslat fotky jak má vypadat výrobní štítek na xs650 a již český tp.Budu ted přihlašovat moji xs typ(447) r.v.1976.
Byl bych vám velice vděčný za jakékoliv informace.Díky Libor. libor.fila@email.cz

dreamer
dreamer napsal 28.04.17 v 13:20

Tak tychto strojov sa tu vela nevidi. V 86-tom som vlastnil XS650 Midnight Special, bola to moja prva velka japonska motorka a rad na nu spominam

Vendy13
Vendy13 napsal 05.04.16 v 15:20 10b.

Moc hezká.Zdravím nemáte někdo přihlášenou na český TP Yamahu xs 650?Dnes sem ji přihlašoval a na úřadě po mě chtějí tlaky na nápravy,taková blbost.Nemůže mě někdo pomoc a podívat se kolik to má být předem díky.Flaška samozřejmostí.

3neczak
3neczak napsal 10.08.15 v 18:49 10b.

Co dodat? 10 b.

Výska
Výska napsal 28.05.15 v 05:58 10b.

moc pěkná klasika