Kawasaki ER 6N (2008)

Vlastník Slough
Vloženo 19.5.2015
Aktualizováno 24.5.2018

Moje první motorka vůbec. Na první pohled se mi moc nezdál její UFO vzhled, ale po chvilce mě dostala. Myslím, že je to jedna z motorek, budících emoce přímo z designu.

Motorka koupena od Resp (Praha 9-Čakovice) - ochota a trpělivost

Suzuki SV 650: netroufal jsem si na ostřejší 2V
Honda CB 600F Hornet: strašně mi padla do oka, ale nic kloudného jsem nenašel
Yamaha FZ6 N: slabý výběr na můj rozpočet cca 60 000,-

První dojmy - Motorka padla do ruky poměrně dobře, měřím 183 cm a mám 97 kg, ale i tak jsem neměl problém po chvilce najít pozici. Sedí se příjemně v poměrně vzpřímené poloze a tak ruce tolik netrpí. Rychle jde do výkonu a reaguje na plyn možná až přespříliš citlivě.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je fajn pro nás začátečníky jakéhokoliv pohlaví.

Doplňky na motorce - Originál Kawasaki plexi štítek

Jsem opravdu "freshman" a tak spoustu pocitů přebíjí jeden dominantní a to nadšení!!
a mocně subjektivní. Motorka jde dobře za plynnem a je ochotná a poslušná v zatáčkách. Při manipulaci v garáži se příliš nenadřete, motorka nepatří k nejtěžší a jakmile vyjedete, 175 kg není vůbec znát. Řekl bych, že brzdy brzdí dostatečně, motor zná jen dva stavy, buďto jede a nebo brzdí.
Další postřehy budu přidávat spolu se zkušennostmi.

Slough
Slough napsal 05.07.15 v 19:02

Červené plasty měl pofoliované předchozí majitel, já jsem je skoro všechny sundal. Jedinou vyjímkou je stříbrná folie na plastu pod nádrží, ta se mi celkem zamlouvá.

matysek009
matysek009 napsal 04.07.15 v 09:41 9b.

Krasna motorka. Taky mam takovou . Akorat mam dotaz, kde jsi sehnal ty cervene plasty? Nebo jsi to lakoval?