Jawa 50/05 (1969)

Vlastník Pafka17
Vloženo 19.5.2015
Aktualizováno 4.6.2016

Je to stroj který momentálně dávám do hromady a těším se na to až to létě vyjede.

První dojmy - Mé první dojmy když sem to prvně viděl byli takový že jsem ani nedoufal že to někdy pojede ale jak šel čas ukazuje se že v tom ještě něco je.

Tento motocykl patří k těm který není tipycký , je to typ 05 ale jelikož ve strojírnách došli řidítka a motor které by tam měli být , tak tam dali díly z jiných typů..řidítka z mustanga a motor z jawy 20, je to na papírech ale momentálně je motocykl v renovaci budu přidávat revmaplechy , krátká rovná řidítka..změnu laku z červené na modrou..sice mě mrzí že k tomu není originál motor z jawa 05 ale snad se časem poštěstí ho sehnat.

Dne 17.Ledna 2016 jsem na tomto dokončil celkovou renovaci a úpravu která mě vyšla na celkových 22 560 Kč. Ale je to nesmrtelný stroj který i nadále jezdí na našich silnicích jsem hrdý na to že jsem majitelem takového skvostu České výroby. Fotky na kterých je motocykl červený jsou fotky v před renovačním stavu a fotky s modrou barvou na kolenními chrániči jsou po renovaci a celkové opravě.

Pafka17
Pafka17 napsal 04.06.16 v 22:37

Děkuji moc :)

kofola650
kofola650 napsal 04.06.16 v 19:19

Řeknu Ti teda - parádní renovace , zase jeden zachráněný stroj a to se cení. Přeji mnoho krásných kilometrů

Pafka17
Pafka17 napsal 20.05.15 v 14:18

Děkuji, každopádně až vše hotovo s čím počítám tak koncem léta tak sem dám fotku pře a po a můžete posoudit sám :)

Milan1963
Milan1963 napsal 20.05.15 v 13:54

At' se práce daří. Já takto dal letos do původního stavu Jawu 20, mám radost, že se povedla.