renocar_unor

Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2015)

Vlastník Petřičák
Vloženo 18.5.2015
Aktualizováno 14.9.2016

Vloženo: 27.09.2016, Uskutečněno: 05.09.2016, Stav tachometru: 33700 km, Zhlédnuto: 7x

Dnes je v plánu další toulání španělskými okreskami až do Puerto Peňa, ale po zkušenostech z předchozího dne se rozhoduju tuto etapu vypustit a s pomocí dálnice dojet do plánovaného cíle dne následujícího - do Segóvie. Největší obavu mám z průjezdu Sevillou, ale vše je naštěstí přehledné a dobře značené, takže se za brány města dostávám poměrně snadno a brzy. Cca 400 km dálniční nudy má naštěstí okořenit cca 200 km po N-110 která se zprvu vine údolím aby na jeho konci vyšplhala několika serpentinami na horské sedlo. Zmlsaný z alpských velikánů jsem očekával na vrcholu alespoň kavárnu, ale faktem je, že kromě udiveného silničáře ve služebním pickupu jsem tam nepotkal ani nohu. Teplota byla v této části Španělska už přijatelná a krajina kolem silnice se neustále měnila, takže bylo nač koukat. Průjezd Ávilou byl hladký a vozovka jak podle pravítka umožňovala velmi svižné cestovní tempo. Krátce po sedmé hodině večerní už jsem tak měl zaplacený pobyt v kempu v Segóvii a jal se stavět stan. S lehkou motorkou ještě pro benzín a na závěr dobrá večeře z místního mini obchůdku.

• Motoškola Sršeň

První letošní motoakce 240 km od Brna a jen jediný den volna. Že to bude trochu divočina mi bylo jasné už od víkendu, ale až do pondělního večera jsem si to nijak nepřipouštěl. On na to moc ani nebyl čas. Přes týden prác

Vloženo: 06.05.2018
    Uskutečněno: 24.04.2018