Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2015)

Vlastník Petřičák
Vloženo 18.5.2015
Aktualizováno 14.9.2016

Vloženo: 27.09.2016, Uskutečněno: 02.09.2016, Stav tachometru: 32700 km, Zhlédnuto: 5x

Dálniční nuda směrem na jih za sluncem. Horko je pořád větší a větší a šedý had asfaltu před motorkou se zdá být nekonečný. Nezáživnou cestu přerušuje jen tankování a občerstvení. Cíl dnešní etapy je kemp v Torre del Mar na Costa del Sol kde se chci celý následující den zdržet a užít si koupání v moři. Vzhledem k tomu, že několik desítek kilometrů před cílem není na dálnici žádná benzinka a pomalu mi dochází palivo, sjíždím o něco dřív a koupačka se tak nakonec koná v městečku Almuňecar. Kemp je na kopci asi kilometr od pláže a majitel je velmi vstřícný a ochotný. Apartmán má bohužel volný jen na první noc, ale na odpočinek po dlouhé cestě to stačí a přestěhovat se do stanu během volného dne není problém.

• Motoškola Sršeň

První letošní motoakce 240 km od Brna a jen jediný den volna. Že to bude trochu divočina mi bylo jasné už od víkendu, ale až do pondělního večera jsem si to nijak nepřipouštěl. On na to moc ani nebyl čas. Přes týden prác

Vloženo: 06.05.2018
    Uskutečněno: 24.04.2018