Yuki SM 125 (2014)

Vlastník Noname11
Vloženo 18.5.2015
Aktualizováno 17.7.2018

Je první 125 co mám a jsem za ni neskutečně rád líbí se mi jak designově tak má i pěkné parametry.

Motorka koupena od Jawaha (Mikulov)

MZ 125 SM: Byla starší, než jsem se dostal k tomu ji koupit už byla prodaná a další jsem nehledal

První dojmy - Protože jse to moje první 125 byl jsem doslova unešen.. Líbí se mi celkové zpracovaní motorky... a to jsem si nikdy nemyslel že budu tak ujíždět na motardy (další bude určitě taky motard). Než jsem dostal motorku do ruky tak mi to chvíli trvalo, předtím jsem jezdil na Kentoyi twin cup 50ccm (označení nevím přesně) a ta má jiné řazení než normální moto takže jsem tam párkrát z dvojky omylem hodil 1. a podobně.. což mě teda štvalo.. ale po pár kilometrech jsem zapomněl na kentoyu a a do mojeho číňana jsem se zamiloval.. :)

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky určitě.

Doplňky na motorce - Zatím žádné, čekám na chrániče páček UFO viper

Moto jsem koupil minulý rok na podzim s najetými 45 kilometry.
Vlastně jako uplně novou..
Nikdy bych si nemyslel že bych "skončil" u číňana jako je Yuki ale po aktuálně najezděných 700 kilometrej nelituji!
Moto jsem si vybral protože se je pro začátečníky jako jsem já.
Jak jsem četl v jedné recenzi "Když vás už nebaví asfalt tak můžete v klidu sjet i na nějakou tu polňačku." a jak jsem Yuki najel na polňačku tak jsem to poznal.. až na obutí které na polňačce zrovna moc nedrží, se hodí na oba povrchy a což jsem moc rád.
Jak už jsem psal aktuálně mám najeto přesně 700 km a pořád nechápu kde a kdy jsem to najezdil.. :)
Jezdí se na ní suprově, jen tak nějakou díru necítím, jen mi příjde že mám nějaký citlivý přední ráfek protože jsem ho měl asi po 300km na vyrovnání (asi nějaká pěkná díra..)
Motor je taky dobrý, měl bych ho v klidu zajíždět ale bohužel je to těžké odolat to alespoň trochu nevytočit no.. ale tak snad to zvládne..
Zbytek dopíšu později...

elvis78
elvis78 napsal 09.02.16 v 07:03 7b.

design se mi líbí. Vypadá dospěle. Taky jsem po ní kdysi pokukoval,ale to jsem nemyslel, že budu mít někdy motorku a noty na ní. Nakonec je z toho to, co mám

Noname11
Noname11 napsal 01.09.15 v 10:17

Buzničky majo forum jinde

padrino11
padrino11 napsal 29.08.15 v 17:41 4b.

Yuki je typické homomoto. Každý kdo si koupí Yuki jde po smrti rovnou do nebe, protože peklo si prožil už na zemi. Kdo má zájem jezdit jinam než do servisu, ten si nikdy Yuki nekoupí. Jako doplněk doporučuji dvě růžový dilda místo heftů. Dám ti za ní 4 body Puso.