Kawasaki ZX-12R Ninja (2004)

Vlastník CharlesCBR
Vloženo 18.5.2015
Aktualizováno 25.2.2018

Deník motorky
Nalezeno 5 záznamů

• Nový reprák

Tak jsem se rozhodl pořídit jí trošku lepší repráček - komplet systém akrap :-DD Tak se těším jak to půjde na brzdu, co z toho vymáčkneme :-P

Vloženo: 21.02.2018
    Uskutečněno: 21.02.2018
  • Ladění - koupě kovaných pístů

Takže po úpravách jsme začali ladit motor - zjistilo se, že s úpravama je potenciál slušný... víc než slušný... Proto jsme ladění zastavili a a objednala se sada kovaných pístů (aby se to celé nerozletělo). Dle grafu jde

Vloženo: 24.04.2017
    Uskutečněno: 24.04.2017
  • Řádění na okruhu Brno 2016

Tak jsme si letos poprvé vyzkoušeli Brněnský okruh. Zjistil jsem, že aby se ten výkon (cca 220 koníků) dal přenést na asfalt,... bylo nutné sundat pneu Bridgestone S20 a obout tam slicky. Joo,.. bez elektroniky s dlou

Vloženo: 20.11.2016
    Uskutečněno: 15.09.2016
  • Welcome HOME

Tak si mi konečně vrátila zpátky do garáže :-) Lehká úprava designu a úprava motoru - úprava kanálků, ostré vačky, snížení hlavy/zvýšení komprese, rychlořazení, mírné zkrácení mezisvodu, celé odladěné na brzdě J

Vloženo: 22.05.2016
    Uskutečněno: 22.05.2016
  • Drobná kosmetika

Vzhledem k tomu, že na laku se objevily dorbné chyby a folie pod ním zpuchýřkovatěla (lakýrník bude na reklamaci dělat masku znovu), tak jsem si vymyslel dát tam ještě drobný doplněk - lehké linky kolem světel :)

Vloženo: 19.01.2016
    Uskutečněno: 19.01.2016