Aprilia Tuono 1000R (2004)

Vlastník pindusss
Vloženo 17.5.2015
Aktualizováno 1.11.2015

Super zvuk a podvozek. Bomba brzdy.

Motorka koupena od pan Poděl z Ostravy - Ing.Michal Šrámek

První dojmy - Jede to jako píchlá svině:-)

Motorku bych doporučil pro - Podle mě je to super stroj pro trochu vyjeté jezdce.

Rsv/Tuono byl můj sen.

Za rok najeto 12.000, až na spálené vinutí na statoru altíku, bez závady.
Po GS500(3roky)/Er-6n(5let) to byl logický vývoj a naháče mi vyhovujou.
První guma michelin pilot power 2ct,druhá to samé. První vydržela na zadku 8.000(190ka), na předku jí ještě mám. Už má tedy dost..Teď mám na zadku 4.000km(180ka) a půjde brzy do kopru. Jeto půl na půl se spolujezdcem. Pohodlí spolujezdce nemohu soudit,ale prý to jde
Moto komplet rozborka/zborka,300hodin práce.
Spotřeba kolem 6-7. Nejvíc 10 ,nejmíň 5,7(dovolená Slovensko 2000km) ,olej skoro nežere.
Převody po předchozím majiteli(ích) 15/44 změněny na origo 16/42 - kvalty se hodně prodloužily, asi to hodím zpět na 15/44.

Nejlépe se cejtí na Bečově, nebo podobných silnicích. Zdá se,jakoby jela po kolejích.
I zadní brzda brzdí. Je s ní moooc zábavy.Akrapovič - v nízkejch otáčkách po městě motorká zní jako vrtulník, když to člověk drží pod krkem ,tak kvičí jak ta sviňa Sice nemá 200koní(pyčo),má prapodivnou minulost(pan Šrámek by mohl vyprávět) ,ale myslím,že-pokud motor vydrží- mě bude bavit hooodně dlouho.

Krcmik
Krcmik napsal 31.05.16 v 23:14 10b.

Krasavice

bradddy
bradddy napsal 01.06.15 v 21:14 10b.

Moc hezká kombinace černé a bílé.

highsider
highsider napsal 24.05.15 v 23:17

libovec!

hOOrNeT
hOOrNeT napsal 24.05.15 v 21:37

Nemohl jsi vybrat vhodnější barvu na rám. A k tomu do kontrastu ta bílá kola Povedlo se ti to

Starling
Starling napsal 24.05.15 v 17:26 10b.

Moooc pěkná kočka a ten černej rám je doopravdy luxusní. Za mě 10b.