Yamaha TDM 850 (1995)

Vlastník Slávek-TDM
Vloženo 16.5.2015
Aktualizováno 19.3.2017

Vloženo: 31.05.2015, Uskutečněno: 31.05.2015, Stav tachometru: 31300 km, Zhlédnuto: 14x

O víkendu proběhl jarní sraz TDM (fotky budou na www.yamaha-tdm.cz). Bral jsem to jako test mého nového (starého) stroje. Ujeto krásných 850km, průměrná spotřeba 5 litrů na 100km, nejnižší byla dokonce 4.75! Super, nastavení karburátorů se mi povedlo. Motorka šlapala nádherně, ale koupím si menší kolečko dopředu, je tam o zub větší a když jsem měl stíhat, musel jsem všechno tahat na dvojku a trojku. Pětka je super na cestování, při 120ti točí rovné 4 tisíce otáček, ale pak už se jí nechce zrychlovat.
Spotřeba oleje za tento výlet byla nulanulanic. Asi je to těmi novými pístními kruhy, ale obávám se, že to za pár tisíc bude zase žrát. Zpozoroval jsem, že se mi zvýšila hladina ve vyrovnávací nádobce chladiče. Asi mám někde prasklou hadičku, takže si to podtlakem nenacucne zpátky. To budu řešit až v zimě, musí se kvůli tomu sundat nádrž a všechny kapotáže.
EDIT> nedalo mi to, hadicku jsem proveril a uvolnil hned. Podtlak v chladici byl skoro plnej. Takze jsem to asi malinko prelil pri vymene. No, odsal jsem asi 50ml a jsem tesne nad ryskou. Stejne je to jen vyrovnavaci nadoba, takze o nic nejde. Maximalne by mi trochu vyteklo prepadem

• Prodej

Dnes prodáno Kamikacemu k Český Lípě. Ať mu jezdí bez problémů a je spokojenej jako jsem nakonec byl já :-DD

Typ: Prodej
    Vloženo: 19.03.2017
    Uskutečněno: 19.03.2017
  • Rumunsko 2016

Projeli jsme Banát, Transalpinu i Transfagarasan. Celkem 3000km. 5 motorek (3x BMW GS různých typů, 1x Honda TransAlp a 1x Yamaha TDM). Závady byly 2 prasklý žárovky a rozbitej startér u R80GS, takže bylo potřeba našlapá

Typ: Dovolená
    Vloženo: 19.09.2016
    Uskutečněno: 16.09.2016
  • Rekord v počtu Yamahy TDM v Pelhřimově - 208ks!

Divím se, že tu ještě nikdo nedal report o světovém rekordu v počtu TDMek na jednom místě. Tento padnul v sobotu 10.9.2016 mezi 13-14tou hodinou na náměstí v Pelhřimově, kde se sjelo neuveritelných 208 Yamah TDM všech 3

Typ: Sraz
    Vloženo: 19.09.2016