Vespa ET4 125 (1998)

Vlastník jelenl
Vloženo 15.5.2015
Aktualizováno 6.5.2021

Vloženo: 27.12.2017, Uskutečněno: 12.11.2017, Zhlédnuto: 26x

Již jsem spal, jezdím téměř celoročně. Zatím nejvíc co jsem jel bylo -8° nebo -10°C. Pokud začne být chladno, vezmu si dlouhý kalhoty, když prší nebo je zima šusťáky přes (to funguje velmi dobře). Taky měním budny nebo přidám šátek na krk. Když je velká zima, mám i druhý na krk, ale ten je i přes nos a pak si funím na plexi, takže to není výhra. Nicméně zima se dá různě oddálit, nejezdím zas tak daleko, ale vůbec nejhorší je zima na ruce.
Hledal jsem dlouho nějaký rozumně vypadající kryty na ruce, všude jsou jen takový spíš na motokros a nakonec jsem našel v číně. Po minimální úpravě držáků, bych řekl že k Vespě docela padly No, popravdě raději bych jezdil bez nich, ale tak zdraví je taky jen jedno. Kryty se již v praxi osvědčily, je to obrovský rozdíl, hned se líp jede, můžu jen doporučit

• Přerušovač pro LED žárovky

Jezdím na Vespě denně, je to skvělý a spolehlivý stroj. Protože se pohybuji z 99,9% pouze ve městě, jde mi i o pasivní bezpečnost resp. být vidět. Pokud svítí hodně sluníčko a motor běží na volnoběh, blinkry tak nepatrně

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 27.12.2017
    Uskutečněno: 03.06.2017
  • Oživení nátěru na výfuku

Nejen výfuk dostává zabrat, obzvlášť když jezdím téměř celoročně... :-DD Výfuk jsem sundal, odrbal drátěným kotoučem, odrezil, natřel barvou s odolností do 700°C a taky jsem ošetřil chromový kryt. Doufám, že to nějakou

Typ: Údržba
    Vloženo: 08.05.2017
    Uskutečněno: 08.05.2017
  • Oprava prasklé membrány karburátoru

To jsem si to takhle hrnul do práce a při plným plynu to začalo kuckat až výkon klesl během chvíle na 0 a motor se zastavil. Pak to nešlo nastartovat, ale po chvilce přemlouvání chytla, nechápal jsem co se děje. Když js

Typ: Oprava
    Vloženo: 26.12.2017