Kawasaki Vulcan S (EN 650) (2015)

Vlastník JeckyllHydova
Vloženo 13.5.2015
Aktualizováno 5.4.2016

Od listopadu vybírám a vybírám a říkám si, že nechci chopper a nejednou ho mám v garáži. Jak se mi to stalo? Kruci! Kawasaki Vulcan S ABS „Nice to meet you!“ Jo, je to chopper, ale třásničky k němu být nemusí.

První dojmy - V březnu, v Holešovicích, si jdu po výstavě a vidím ho tam stát. V té fialové vypadá jako rozkošný bombónek. Sednu si na něj. Oni ho snad dělali pro můj zadek?! Mám 168 cm, takže jsem spíše piňďa.Je nízký a to mi vyhovuje. Trochu mě naštvě, když slyším, jak si o něm dva chytrý povídají “… no to je taková motorka pro děti…“ Doufám, že je tahle Kawka neslyší, to si nezaslouží! (Maximální výkon - 45.0 kW {61 PS} / Maximální kroutící moment - 63.0 N•m)

Doplňky na motorce - Tak konečně dostala Kawka doplňky!

Mé nehynoucí díky má Jarda_K . (Nick tady na motorkářích.) Udělal mi super padáky, jsou nerez, ale já je nachala láknout. No nejsou báječné? Posuďte. Pokud se Vám líbí a taky něco hledáte a nenacházíte, umí to udělat na míru a cena je více než solidní. Tímto díky i všem, kteří mi na něj tady poslali odkaz!

Kawka také obdržela brašny. Dovozce Kawasaki, po půl roce, stále nemá držáky a brašny. Jen brašny stojí +-18.000Kč a držáky, sedněte si skoro 12.000Kč (přepočet dle Němců, tady to bude ještě dražší).

Tož milý výrobce: "Trhni si!!!"

Jarda_K mi je taktéž vyrobil na míru, přesně pro brašny. Díky! Vyfocené je nemám, došla mi baterka. Ale jak vidíte, brašny sedí skvěle

Kawka si také pořídila nové plégo a ukazatel zařazené rychlosti. Origoše jsou oproti nainstalovaným kouskům 2600/15000 za plégo a 2500/7000 ukazatel.Tady děkuji prodejci Kawasaki z Hradce Králové za dohledání a instalaci.

Zde jsou dodatečně vyfocené zmiňované držáky na brašny. Když se odepne brašna (zip) vypadají takhle. Bražna je jen sklopená dolů a připínací zip svrchního pásu je odhrnutý, aby nekazil výhled. Dole do oček je to přivázané a připnuté přezkou.

Škoda, že pro evropský trh ji nedělají v zelené. Škoda, že pro evropský trh nedělají spoustu věcí. Škoda, že na český trh doslova všichni serou. Omluvte mé výrazivo, ale je to tak. Neseženete na ni nic.

Hlavní distributor má již několik měsíců u doplňků pouze “Brzy dostupné“ a to málo co má, přepočítává vůči německým cenám 32Kč/EUR. Fuj!!! Neorigoše zatím nejsou, je to nový model

Jak hodnotit motorku těsně před první garančkou? Tak asi: „Mně se to líbí. Mně to fuck baví.“

Na motoškole u Landy v Kolíně jsem s ní zkoušela ledacos. Není to tedy zrovna dělané na akrobacii, má to ty předkopy. ABS na písku také funguje a slalomy, osmičky a podobné věci taky jdou jezdit.

Delší cestu nemohu hodnotit. Má najeto za den nejvíc 140 km. Bez kufru, držáků a jiných doplňků trochu nekomfortní na cesty.
Při 120 km/hod už bych potřebovala závaží, aby mě to nesfouklo.

Další info snad bude “Brzy dostupné“

Pokud chcete znát názor zkušenějšího tak na Primě v autosalonu ji 27.7.2015 hodnotil Pepa Sršeň

Tatak
Tatak napsal 08.09.17 v 14:10 10b.

Jo jo, je krásná, blahopřeju. Od včerejška ji taky mám. Ukazatel kvaltu už je na přístrojovce, takže o starost míň. V mém věku jsem si pletl pět rychlostí na Marauderu, natož těch šest

Tea108
Tea108 napsal 20.08.16 v 10:02 10b.

Krásný stroj, uvazoval jsem o ní. Jezdím teď pracovně do zahraničí, takže na jaře kupují versys. A líbí se mi moc.

sklenda
sklenda napsal 11.03.16 v 09:10 10b.

asi ji chci taky ..zábava je zábava po velké VTX1300 něco okolo komína a do práce

BadRX
BadRX napsal 24.02.16 v 09:46

Krásná mašina!

Mutlik
Mutlik napsal 08.10.15 v 21:32 10b.

Tak teď se už budu těšit taky na výbavu jakou máš ty...vlastně podobnou, kopírovat se nemá :)