Suzuki GSX 400 (1986)

Vlastník Tančouz
Vloženo 12.5.2015
Aktualizováno 18.7.2015

Tak jsem si udělal radost a postavil si kafáče

První dojmy - Moto jsem pořídil v TOP stavu. Všichni říkali, že je škoda tohle předělávat. Tak je moto postaveno tak, že ho kdykoli můžu uvést do původního stavu. Ale myslím si, že výsledek snažení můj a lidí okolo mne stojí za to. Má jen 27 koníků, ale to vůbec nebrání tomu, aby si člověk pořádně užil zatáček.

Tak zde se pokusím odpovědět na zadané otázky. Proč jsem si vybral tento stroj? Protože mi padla do oka a nechtěl jsem žádnou 150i koňovou raketu. Něco najeto mám, ale nebudu přeci srovnávat jízdu, motor, brzdy, podvozek, ovladatelnost, atd. s Varaderem. To si musí každý srovnat v hlavě na co leze než přendá nohu přes sedlo.

George1982
George1982 napsal 15.07.16 v 03:15 10b.

Krásný stroj

zdeny.s
zdeny.s napsal 28.12.15 v 20:30 10b.

No tak to se fakt povedlo, velká gratulace -jsi šikovnej borec, a navíc děláš i pěkný fotky v obili , proto za mmě jako bývalého zemědělce 10 b

mpanda
mpanda napsal 27.05.15 v 19:58 10b.

WAU tak tohle se fakt povedlo, škoda že 10b je maximum

kobretka
kobretka napsal 19.05.15 v 21:11

HOVNO - je dobrrý
pro neznalé situace,to je familiérní název,ne žádná nadávka

alexander
alexander napsal 13.05.15 v 18:21

parádní mašina,barva úžasná,zadní světlo nemá chybu a ten přední blatníček je fakt skvělý
mě se to prostě líbí a hotovo,pokud někomu ne,tak to bude asi tím,že na to nemá čas si prostě pohrát a tak pak nezbyde než aspoň kritizovat za mě Jirko jednoznačně 10b