renocar_unor

Kawasaki Z800 (2015)

Vlastník vas2ek
Vloženo 10.5.2015
Aktualizováno 10.5.2015

Nejhezčí naháč ve své kategorii, lehce ovladatelný s pořádnou porcí výkonu a když Kawu, tak zelenou

Motorka koupena od K2 moto Praha

První dojmy - Jelikož je to moje první motorka, když nebudu počítat skútry, tak mi padla do ruky ihned. První dojem byl takový, že jsem si řekl, co jsem si to pořídil, vždyť je to hrozně silný, to nemůžu zvládnout zkrotit. Ale po vyjetí mimo ulici jsem měl úsměv na tváři a pocit radosti, že jsem si lépe vybrat nemohl.

Doplňky na motorce - ukazatel zařazené rychlosti, větší plexi štítek a rolničky...postupem bude určitě více doplňků

Tento stroj jsem si vybral hlavně kvůli vzhledu, byla to moje vysněná motorka, první usednutí na Z bylo zklamání, měřím přes 190cm a nějak jsem se na něho špatně poskládal na salonu a řekl jsem si, že je to hrozně malý, takže jsem začal vybírat u konkurence, jenže nic mě nezaujalo tak, jako Z...vrátil jsem se o pár měsíců později a najednou to bylo uplně v pohodě, tak jsem dostal radost, že jsem se opravdu jen špatně posadil poprvé. V době, kdy jsem motorku kupoval jsem neměl řidičák, takže to byl takový risk do loterie, protože jsem nevěděl, jak se na ní bude jezdit, pročetl jsem snad všechny recenze, několikrát to zvážil a šel jsem do toho...objednal jsem si zeleného Zeda u K2 moto v Praze (tuto prodejnu můžu jen doporučit). Když jsem po cca 1 měsíci začal jezdit, byl jsem nadšený, na motorce není jediná věc, co by mi vadila. Mám po dvou týdnech najeto asi 1500km, jsem po prvním servise, takže se žádné poruchy ani opravy nekonaly a doufám že dlouho nebudou. Spotřeba se pohybuje mezi 6-7l, ale na spotřebu opravdu nejezdím, určitě by se dalo dostat i pod hranici 5 litrů. Na motorce jsem nejvíce na jeden zátah ujel asi 350km a že by byla nepohodlná říct nemůžu, jen je člověk zdřevěnělý jako asi by byl z každé motorky po několika hodinách v kuse. Plánuji v létě nějaké Alpy a věřím, že co se týká komfortu, tak to bude bez problémů. Motorku doporučím klidně začátečníkům, jako jsem já, je to stejně o lidech a když budete hlupák, tak se zabijete i na 125ce

zzz1
zzz1 napsal 06.07.20 v 16:27

petroza
petroza napsal 14.04.16 v 22:40 9b.

vas2ek
vas2ek napsal 29.06.15 v 21:47

Děkuju...taky se mi líbí

Aťák
Aťák napsal 15.06.15 v 16:12 8b.

rovy
rovy napsal 26.05.15 v 08:30 10b.

krásná motorka