Městský elektromotocykl s integrovanou nabíječku lze připojit do jakékoliv 220V zásuvky.
Volta BCN City
Informace k modelu
Technické údaje Volta BCN City
| 2020 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Výkon | 11 kW (15 koní) |
| Točivý moment | 67 Nm |
| Druh motoru | Elektrický |
| Chlazení | Vzduch |
| Počet rychlostí | 1 |
| Sekundární převod | Řemen |
| Kapacita akumulátoru | 3 kWh |
| Materiál rámu | ocel |
| Brzdy vpředu | kotouč |
| Rozměr předního kotouče | 285 mm |
| Brzdy vzadu | kotouč |
| Přední kolo | 17 " |
| Zadní kolo | 17 " |
| Rozměr přední pneu | 110/70 R17 |
| Rozměr zadní pneu | 150/60 R17 |
| Rozvor | 1450 mm |
| Výška sedla | 805 mm |
| Suchá hmotnost | 135 kg |
| Užitečná hmotnost | 150 kg |
| Maximální rychlost | 120 km/h |
| Poznámka | Lithium polymer 3 kWh, 74 V. Dobíjení 220 V. |
Skupiny