Malé adventury: BMW G 310 GS vs. Suzuki V-Strom 250
11.02.2019
Suzuki DL 250 V-Strom
| 2018 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Objem | 248 cm3 |
| Výkon | 18.4 kW (25 koní) |
| Výkon při otáčkách | 8000 ot/min |
| Točivý moment | 23.4 Nm |
| Otáčky při max toč.mom. | 6500 ot/min |
| Druh motoru | Spalovací |
| Dvoudobý/čtyřdobý | 4 |
| Chlazení | Kapalina |
| Uspořádání válců | Řadový |
| Počet válců | 2 |
| Rozvod | OHC |
| Ventilů na válec | 2 |
| Vrtání | 53.5 mm |
| Zdvih | 55.2 mm |
| Kompresní poměr | 11.5 : 1 |
| Příprava paliva | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Počet rychlostí | 6 |
| Sekundární převod | Řetěz |
| Typ rámu | Trubkový |
| Materiál rámu | ocel |
| Zdvih předního odpr. | 115 mm |
| Zdvih zadního odpr. | 125 mm |
| Brzdy vpředu | kotouč |
| Rozměr předního kotouče | 290 mm |
| Přední třmen | dvoupístkový |
| Brzdy vzadu | kotouč |
| Přední kolo | 17 " |
| Zadní kolo | 17 " |
| Rozměr přední pneu | 110/80 |
| Rozměr zadní pneu | 140/70 |
| Rozvor | 1425 mm |
| Úhel hlavy řízení | 36 ° |
| Světlá výška | 160 mm |
| Výška sedla | 800 mm |
| Suchá hmotnost | 168.5 kg |
| Pohotovostní hmotnost | 188 kg |
| Užitečná hmotnost | 187 kg |
| Objem nádrže | 17.3 l |
| Množství oleje | 2.2 l |
| Spotřeba | 3.2 l/100 km |
| Zrychlení | 9.2 0-100 km/h |
| Maximální rychlost | 138 km/h |
| První cena | 139900 Kč |
| Poznámka | světlá výška 160 mm |
| Výměna motorového oleje | 5000 Km |
| Výměna olejového filtru | 10000 Km |
| Výměna zapalovací svíčky | 10000 Km |
| Výměna vložky vzduchového filtru | 15000 Km |
| Seřízení ventilové vůle | 5000 Km |
| Fórum | Téma | Odpovědí | Poslední příspěvek | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Založit téma Všechna témata | |||||
| Japonské | 333333 km za 24 let | 29 | 9.10.2024 15:09 | ||
| Výběr moto | Co pořídit | 92 | 11.9.2023 18:47 | ||
| Silniční cestovní | Suzuki DL250 V-Strom | 6 | 14.1.2021 10:53 | ||
| Výběr moto | 250 nova, lahka, univerzalna | 93 | 21.5.2020 20:06 | ||
| Výběr moto | Cestovné enduro 2018 | 18 | 9.3.2019 12:05 | ||
| Opravy a údržba | Kleště na brzdové třmeny | 60 | 12.2.2019 20:59 | ||
| Jízda | |
|---|---|
| Sport | 5.5/10 |
| Město | 9.0/10 |
| Cestování | 8.0/10 |
| Terén | 6.0/10 |
| Cestování | |
| Pohodlí jezdce | 8.5/10 |
| Možnosti uchycení zavazadel | 9.5/10 |
| Ochrana jezdce cestování | 9.5/10 |
| Zázemí | |
| Ceny náhr. dílů | 7.5/10 |
| Ceny servisu | 6.5/10 |
| Servisní síť | 10.0/10 |
| Dostupnost dílů | 9.5/10 |
| Nabídka doplňků | 9.5/10 |
| Servisní intervaly | 6.5/10 |
| Terén | |
| Brodivost | 7.0/10 |
| Výška | 8.0/10 |
| Ochrana motoru | 10.0/10 |
| Skoky | 4.0/10 |
| Motor | |
| Převodovka | 10.0/10 |
| Vibrace | 9.5/10 |
| Průběh výkonu | 8.0/10 |
| Mechanická hlučnost | 8.0/10 |
| Zvuk | 6.0/10 |
| Spolehlivost | 10.0/10 |
| Spojka | 8.5/10 |
| Podvozek | |
| Možnost nastavení | 7.5/10 |
| Těsnost tlumičů | 8.5/10 |
| Tuhost rámu | 8.5/10 |
| Nekoupili | Z důvodu |
|---|---|
| Kawasaki Versys-X 300 | |
| Royal Enfield Himalayan | Suzuki má větší servisní zastoupení než Royal. |
| Benelli TRK 251 | Dal jsem přednost kvalitě Suzuki. |
| Jakou | Z důvodu |
|---|---|
| Benelli Imperiale 400 | Nebyla k dispozici ke koupi. |
| Benelli TRK 251 | vypadla mi z oka |
| Honda CB 500X | |
| Honda CB 500X | Malý výkon 18 kW, 23,4 Nm vhodná spíš do města. |