Cruiser s přídomkem C jako Classic
Phelon & Moore Panther C
Informace k modelu
Články
Technické údaje Phelon & Moore Panther C
| 2025 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Objem | 573 cm3 |
| Výkon | 40 kW (54.4 koní) |
| Výkon při otáčkách | 8500 ot/min |
| Točivý moment | 48.5 Nm |
| Otáčky při max toč.mom. | 6500 ot/min |
| Druh motoru | Spalovací |
| Dvoudobý/čtyřdobý | 4 |
| Chlazení | Kapalina |
| Uspořádání válců | Vidlicový |
| Počet válců | 2 |
| Rozvod | OHC |
| Příprava paliva | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Sekundární převod | Řemen |
| Typ rámu | Páteřový |
| Materiál rámu | ocel |
| Zdvih předního odpr. | 120 mm |
| Zdvih zadního odpr. | 90 mm |
| Brzdy vpředu | 2 kotouč |
| Rozměr předního kotouče | 300 mm |
| Přední třmen | čtyřpístkový |
| Brzdy vzadu | kotouč |
| Přední kolo | 16 " |
| Zadní kolo | 16 " |
| Rozměr přední pneu | 130/90-16 |
| Rozměr zadní pneu | 180/70-16 |
| Rozvor | 1600 mm |
| Výška sedla | 700 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 249 kg |
| Poznámka | verze S: přední kolo 120/70-19, pohotovostní hmotnost 246 kg |
Skupiny