Leramotors Killer PRO 300 (2022)
Český Brod, manny_sČínský hybrid mezi MX a endurem.
Leramotors Killer PRO 300
| 2022 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Objem | 298 cm3 |
| Výkon | 23 kW (31.3 koní) |
| Druh motoru | Spalovací |
| Dvoudobý/čtyřdobý | 4 |
| Chlazení | Kapalina |
| Uspořádání válců | Stojatý |
| Počet válců | 1 |
| Ventilů na válec | 4 |
| Příprava paliva | Karburátor |
| Startér | Elektrický a nožní |
| Počet rychlostí | 5 |
| Sekundární převod | Řetěz |
| Vyjímatelná baterie | Ano |
| Typ rámu | Trubkový |
| Zdvih předního odpr. | 300 mm |
| Zdvih zadního odpr. | 120 mm |
| Brzdy vpředu | kotouč |
| Brzdy vzadu | kotouč |
| Přední kolo | 21 " |
| Zadní kolo | 18 " |
| Rozměr přední pneu | 80/100 |
| Rozměr zadní pneu | 100/90 |
| Suchá hmotnost | 116 kg |
| Pohotovostní hmotnost | 120 kg |
| Objem nádrže | 8 l |
| První cena | 84990 Kč |
Čínský hybrid mezi MX a endurem.
Kroska z Číny, která jede jak splašená a je vodou chlazená.
Syn se učí na pitbiku, tak jsem ho taky pořídil , abych za ním nemusel běhat :)
Čínský hybrid mezi MX a endurem.
Syn se učí na pitbiku, tak jsem ho taky pořídil , abych za ním nemusel běhat :)
Kroska z Číny, která jede jak splašená a je vodou chlazená.
| Ročník | Vložil | Soubor | Velikost | Poznámka |
|---|---|---|---|---|
| Nahrát manuál | ||||
| 2023 | Rachus | 20241227_181601.jpg | 3.1 MB | 1. strana |
| 2023 | Rachus | 20241227_181614.jpg | 3.2 MB | 2. strana |
| 2023 | Rachus | 20241227_181626.jpg | 3.1 MB | 3. strana |
| 2023 | Rachus | 20241227_181638.jpg | 2.4 MB | 4. strana |
| 2023 | Rachus | 20241227_181651.jpg | 3.1 MB | 5. strana |
| 2023 | Rachus | 20241227_181706.jpg | 2.9 MB | 6. strana |
| 2023 | Rachus | 20241227_181717.jpg | 2.9 MB | 7. strana |
| 2023 | Rachus | 20241227_181741.jpg | 3.9 MB | 8. strana |
| 2023 | Rachus | 20241227_181753.jpg | 3.0 MB | 9. strana |
| 2022 | Rachus | 17.11.2023 | Stáhnout mp4 |
Staženo:16x |
|
| Vložit vlastní zvuk | |||||