Závodní sidecar vybavený dvoudobou čtyřválcovou pětistovkou, soutěžící v rámci seriálu Grand Prix
LCR Krauser 500
Informace k modelu
Články
Technické údaje LCR Krauser 500
| 1990 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Objem | 499 cm3 |
| Výkon | 129 kW (175.4 koní) |
| Výkon při otáčkách | 12500 ot/min |
| Druh motoru | Spalovací |
| Dvoudobý/čtyřdobý | 2 |
| Chlazení | Kapalina |
| Uspořádání válců | Řadový |
| Počet válců | 4 |
| Rozvod | Jazýčkové ventily |
| Vrtání | 56 mm |
| Zdvih | 50.6 mm |
| Příprava paliva | Karburátor |
| Počet rychlostí | 6 |
| Sekundární převod | Řetěz |
| Typ rámu | Monocoque |
| Materiál rámu | lehká slitina |
| Brzdy vpředu | kotouč |
| Přední třmen | čtyřpístkový |
| Brzdy vzadu | kotouč |
| Přední kolo | 13 " |
| Zadní kolo | 13 " |
| Rozměr přední pneu | 8/20x13 |
| Rozměr zadní pneu | 10/21x13 |
| Rozvor | 2285 mm |
| Suchá hmotnost | 202 kg |
| Maximální rychlost | 280 km/h |
| Poznámka | kolo sidecaru 9/21x13 |
Skupiny