Kentoya V-Cross 125 – stylový crossover se zajímavou cenovkou
23.03.2026
Kentoya V-Cross 125
| 2026 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Objem | 124 cm3 |
| Výkon | 10.6 kW (14.4 koní) |
| Výkon při otáčkách | 8500 ot/min |
| Druh motoru | Spalovací |
| Dvoudobý/čtyřdobý | 4 |
| Chlazení | Kapalina |
| Uspořádání válců | 1 |
| Počet válců | 1 |
| Rozvod | OHC |
| Ventilů na válec | 2 |
| Příprava paliva | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Počet rychlostí | A |
| Sekundární převod | Přímý |
| Typ rámu | Trubkový |
| Materiál rámu | ocel |
| Brzdy vpředu | kotouč |
| Přední třmen | dvoupístkový |
| Brzdy vzadu | kotouč |
| Přední kolo | 14 " |
| Zadní kolo | 13 " |
| Rozměr přední pneu | 100/80 - 14 MC |
| Rozměr zadní pneu | 130/70 - 13 MC |
| Rozvor | 1330 mm |
| Výška sedla | 790 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 145 kg |
| Užitečná hmotnost | 183 kg |
| Maximální rychlost | 98 km/h |
| První cena | 74990 Kč |