Logo K-tech K-tech

Informace o značce

Tlumiče a pérování z Anglie.

Historie značky

Rok 2010 je pro K-Tech již desátou sézonou, kdy dodává zákazníkům vysoce kvalitní součásti odpružení. Pro rok 2010 se firma přestěhovala do větších prostor, aby se mohla nadále rozvíjet, rozšiřovat nabídku a zlepšovat zákaznický servis. Během uplynulých deseti let se společnost vyvinula z dodavatele součástí na výrobce vlastních značkových produktů, které zahrnují širokou škálu výrobků, od specializovaného nářadí až po kompletní pružící a tlumící jednotky, jenž dávají zákazníkům možnost zlepšit ovladatelnost motocyklu v různých kategoriích.
Technologie

K-Tech navrhuje, vyvíjí a vyrábí širokou paletu vlastních produktů, od vyměnitelných pružin přes vnitřní součásti vidlic až po specializované nářadí.

K-Tech Vám nabízí servis vidlic a tlumičů, který zajistí potřebnou renovaci starých pružících jednotek a přitom optimalizuje výkonnost systému při kombinovaném použití originálních a nahrazených součástí.

Se svými zkušenostmi a znalostmi Vám K-Tech nabízí přepracované vlastnosti pružin a změnu nastavení přesně podle Vašich požadavků, nebo jednoduše jako náhradu originálu.

K-Tech použivá pouze vysoce kvalitní součásti a komponenty a je hrdým dodavatelem velkých světových značek jako Showa, ‚Öhlins, Kayaba a WP.

Znalosti společnosti K-Tech umožňují nabídnout zákazníkům řešení jejich specifických požadavků nebo jednoduše přenastavení existujícího setupu na tovární nastavení.

Světové a britské týmy se pravidelně spoléhají na podporu produktů a dílenského vybavení K-Tech, které jim pomohly vyhrát šampionáty na všech úrovních, a to jak v silničním, tak i offroad světě.

Pokud Vám v článku chybí některá data z historie, budeme rádi, když nám pošlete doplnění.


TOPlist