The Featherweight: kombinace Ducati a Hondy, lehká jako pírko
11.04.2017
Honda CB 175
| 1971 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Objem | 174 cm3 |
| Výkon | 14.6 kW (19.9 koní) |
| Výkon při otáčkách | 10000 ot/min |
| Druh motoru | Spalovací |
| Dvoudobý/čtyřdobý | 4 |
| Chlazení | Vzduch |
| Uspořádání válců | Řadový |
| Počet válců | 2 |
| Rozvod | OHC |
| Ventilů na válec | 2 |
| Vrtání | 52 mm |
| Zdvih | 41 mm |
| Kompresní poměr | 9 : 1 |
| Počet rychlostí | 5 |
| Sekundární převod | Řetěz |
| Brzdy vpředu | buben |
| Brzdy vzadu | buben |
| Rozměr přední pneu | 2.75-18 |
| Rozměr zadní pneu | 3.00-18 |
| Pohotovostní hmotnost | 136 kg |
| Objem nádrže | 10 l |
| Maximální rychlost | 130 km/h |
| Fórum | Téma | Odpovědí | Poslední příspěvek | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Založit téma Všechna témata | |||||
| Naked bike | znáte nějakýho dobrýho mechanika v okolí Prahy 4 modřan??? | 3 | 22.8.2015 17:53 | ||