Harley Davidson FLHXU Street Glide Limited
Informace k modelu
Novinka pro rok 2026. Oproti modelu Ultra má model Limited jiný motor, upravenou zadní část a rozdílnou hmotnost.
Redakční testy
Technické údaje Harley Davidson FLHXU Street Glide Limited
| 2026 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Objem | 1923 cm3 |
| Výkon | 80 kW (108.8 koní) |
| Výkon při otáčkách | 5020 ot/min |
| Točivý moment | 175 Nm |
| Otáčky při max toč.mom. | 3500 ot/min |
| Druh motoru | Spalovací |
| Dvoudobý/čtyřdobý | 4 |
| Chlazení | Kapalina |
| Uspořádání válců | Vidlicový |
| Počet válců | 2 |
| Rozvod | OHV |
| Ventilů na válec | 4 |
| Vrtání | 103.5 mm |
| Zdvih | 114.3 mm |
| Kompresní poměr | 10.3 : 1 |
| Příprava paliva | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Počet rychlostí | 6 |
| Sekundární převod | Řemen |
| Typ rámu | Trubkový |
| Materiál rámu | ocel |
| Zdvih předního odpr. | 117 mm |
| Zdvih zadního odpr. | 76 mm |
| Brzdy vpředu | 2 kotouč |
| Rozměr předního kotouče | 300 mm |
| Přední třmen | čtyřpístkový |
| Brzdy vzadu | kotouč |
| Přední kolo | 19 " |
| Zadní kolo | 18 " |
| Rozměr přední pneu | 130/60B19 |
| Rozměr zadní pneu | 180/55B18 |
| Rozvor | 1625 mm |
| Úhel hlavy řízení | 26 ° |
| Závlek předního kola | 170 mm |
| Světlá výška | 150 mm |
| Výška sedla | 740 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 405 kg |
| Objem nádrže | 22.7 l |
| Množství oleje | 4.7 l |
| Spotřeba | 5.9 l/100 km |
Skupiny
Bazar pro Harley Davidson FLHXU Street Glide Limited (rss)