Exkluzivní italský superbike vyrobený v počtu pouhých 10 kusů pro japonský trh
Gallina Quattro 750
Informace k modelu
Články
Technické údaje Gallina Quattro 750
| 1990 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Objem | 748 cm3 |
| Výkon | 96 kW (130.6 koní) |
| Výkon při otáčkách | 13000 ot/min |
| Druh motoru | Spalovací |
| Dvoudobý/čtyřdobý | 4 |
| Chlazení | Vzduch a Olej |
| Uspořádání válců | Řadový |
| Počet válců | 4 |
| Rozvod | DOHC |
| Ventilů na válec | 4 |
| Vrtání | 73 mm |
| Zdvih | 44.7 mm |
| Kompresní poměr | 12.5 : 1 |
| Příprava paliva | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Počet rychlostí | 6 |
| Sekundární převod | Řetěz |
| Typ rámu | Trubkový |
| Materiál rámu | chrommolybden/lehká slitina |
| Zdvih předního odpr. | 120 mm |
| Zdvih zadního odpr. | 120 mm |
| Brzdy vpředu | 2 kotouč |
| Rozměr předního kotouče | 320 mm |
| Přední třmen | čtyřpístkový |
| Brzdy vzadu | kotouč |
| Přední kolo | 17 " |
| Zadní kolo | 17 " |
| Rozměr přední pneu | 120/70ZR17 |
| Rozměr zadní pneu | 180/55ZR17 |
| Rozvor | 1410 mm |
| Úhel hlavy řízení | 24.5 ° |
| Závlek předního kola | 114 mm |
| Výška sedla | 780 mm |
| Suchá hmotnost | 175 kg |
| Objem nádrže | 30 l |
| Maximální rychlost | 260 km/h |
| Poznámka | rozložení hmotnosti 53/47 %, lité ráfky Marvic 3,50"/5,50", karburátory nebo vstřikování |
Skupiny