Logo EASTON EASTON

Informace o značce

Před 18 lety Easton změnil tvář motocyklového světa tím, že vyvinul první sportovní hliníková „oversize“ řidítka s technologií TaperWall™. Jednoduše řečeno, tehdy žádná taková řidítka nebyla. Díky představení „oversize“ řidítek o rozměru 1 1/8 palce (28,6mm) jezdci všech úrovní objevili nové výkonnostní a pevnostní výhody této kritické části anatomie motocyklu.

Historie značky

Zatímco původní Easton řidítka již léty zestárla, technologie off-road motocyklů, stejně jako sport samotný, se značně vyvinula. Čtyřtakty dnes udávají směr. Při sledování seriálu závodů BIG AIR, procházení boxy famózního závodního okruhu v Glen Helen nebo při sledování neuvěřitelných kousků při X-Games inženýři EASTONU poznali, že už je čas na změnu. Vydali se tedy zpět k „rýsovacím prknům“ s úkolem udat nový směr ve vývoji řidítek nejen zkonstruováním nejlepších řidítek na světě, ale nejlepšího systému.

A tak se zrodil systém EXP™. Stejně jako je to s ostatními produkty, které nesou jméno EASTON: recept EXP na úspěch tkví v historií prověřeném inženýrství a výkonnosti produktů EASTON.

Proč EXP? To je jednoduchá rovnice: Inženýrství násobí Výkonnost. To je recept pro nejnovější objev v technologii motorsportu – systém řidítek EXP. EXP využívá nejen osmdesátiletých odborných znalostí EASTONU jakožto světoznámého výrobce, ale také respektuje nejnovější požadavky ze světa dvou kol.

Easton EXP – dost dobrý systém pro inženýry Eastonu. Dost dobrý pro závodní team Boost Mobile/Yamaha of Troy. Dost dobrý pro Mata Rebauda. Nejlepší ze všech, Easton EXP, je dost dobrý být jediným systémem na trhu, který může nabídnout limitovanou doživotní záruku.

Pokud Vám v článku chybí některá data z historie, budeme rádi, když nám pošlete doplnění.


TOPlist