Model vyhází z motocyklu Bultaco Rapitán. Váha je 189 kilogramů. Prototyp by se měl začít vyrábět v roce 2015, na trh by mělo přijít 2000 kusů.
Bultaco Rapitán Sport
Informace k modelu
Články
Technické údaje Bultaco Rapitán Sport
| 2016 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Výkon | 39.2 kW (53.3 koní) |
| Točivý moment | 125 Nm |
| Druh motoru | Elektrický |
| Chlazení | Vzduch |
| Startér | Elektrický |
| Sekundární převod | Řetěz |
| Brzdy vpředu | kotouč |
| Rozměr předního kotouče | 320 mm |
| Brzdy vzadu | kotouč |
| Rozměr přední pneu | 120/70-ZR17 |
| Rozměr zadní pneu | 150/70-ZR17 |
| Výška sedla | 800 mm |
| Suchá hmotnost | 190 kg |
| Maximální rychlost | 145 km/h |
Skupiny