Bultaco má zastoupení v ČR. Zatím prodává elektrobiky, připravuje silniční motor...
20.01.2017
Bultaco Brinco C
| 2017 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Výkon | 2 kW (2.7 koní) |
| Druh motoru | Elektrický |
| Chlazení | Vzduch |
| Startér | Elektrický |
| Sekundární převod | Řetěz |
| Brzdy vpředu | kotouč |
| Rozměr předního kotouče | 203 mm |
| Brzdy vzadu | kotouč |
| Rozměr přední pneu | 3.00-24 |
| Rozměr zadní pneu | 3.00-24 |
| Rozvor | 1189 mm |
| Výška sedla | 1 mm |
| Suchá hmotnost | 42.3 kg |
| Maximální rychlost | 45 km/h |
| Ročník | Vložil | Soubor | Velikost | Poznámka |
|---|---|---|---|---|
| Nahrát manuál | ||||
| 2017 | Jarda | bultaco-brinco.pdf | 10 MB | Uživatelský manuál elektrokola Bultaco Brinco. |